Naujausia informacija: Panevėžio ligoninėje nuo koronaviruso infekcijos gydomi 4 pacientai

Šiandien VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas surengė spaudos  konferenciją, kurioje informavo, kad koronaviruso židiniai suvaldyti ir naujų nėra.

„Šiuo metu Panevėžio ligoninėje gydomi 4 pacientai su „covid-19“ infekcija. Visi ligoniai priklauso rizikos grupėms: yra pagyvenę ir turi gretutinių ligų, bet nepriklauso sunkių ligonių kategorijai. Tai vidutinio sunkumo pacientai ir jie yra gydomi“, – sakė Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovas.

A.Bandzos globos namuose darbuotojams ir 6 globotiniams atliktas testavimas ir visų gauti neigiami atsakymai. Pakartotinis testavimas numatytas šią savaitę.

Troškūnų slaugos ligoninėje vienam  darbuotoji nustatytas susirgimas koronavirusine infekcija. Susirgimas nustatytas profilaktiškai testuojant ligoninės darbuotojus. Jam jokie simptomai nepasireiškė. Tai besimptomė forma. Ligonis jaučiasi gerai ir šiuo metu jis yra izoliacijoje.

Troškūnuose  testuoti visi 18 ligonių ir jų visų atsakymai neigiami.  Kitas testavimo etapas bus pradėtas balandžio 28 d.

Rokiškyje  trys nauji atvejai (medikų tarpe). Visi besimptominės formos ir darbuotojai šiuo metu yra izoliacijoje. Rokiškio ligoninėje baigiami testuoti darbuotojai ir daugiau teigiamų atsakymų nėra.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: