Naujo asfalto jungtys – pasaulio ultratriatlono čempionatui

Panevėžio miesto savivaldybė iš Susisiekimo ministerijos gavo 150 tūkst. Eur. Šios lėšos bus panaudotos pasaulio ultratriatlono čempionatui mieste organizuoti.

„Pasitarę su renginio iniciatoriumi ultratriatlonininku Vidmantu Urbonu nutarėme šį didelį ir miestui itin svarbų projektą vykdyti Kultūros ir poilsio parke. Už Susisiekimo ministerijos skirtus pinigus parke išasfaltuosime naujojo dviračių tako jungtis su Nemuno ir Parko gatvėmis. Bus nutiesta apie 380 m asfalto. Be to, atnaujintas dviračių tako ir įrengtas šių jungčių apšvietimas. Organizuojant pasaulio čempionatą miestas prisidės ir savo lėšomis – biudžete tam numatėme 20 tūkst. Eur“, – sako Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Vyžintas.

Pasaulio ultratriatlono čempionatas į Panevėžį grįžta po 20 metų pertraukos. Jis vyks rugpjūčio 26-28 dienomis.

V.Urbono teigimu, laukiama sportininkų iš 20 pasaulio šalių: JAV, Kanados, Meksikos, Singapūro, Bahreino, Portugalijos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir kt. Jau žinoma apie 28 sportininkų ketinimus dalyvauti čempionate. Jiems teks nuplaukti 7,6 km, dviračiu nuvažiuoti 360 km ir nubėgti 84 km trasas.

Projektas tuo neapsiribos. Vyks naktiniai futbolo, krepšinio turnyrai, tinklinio varžybos. Programą papildys kultūros renginiai, akcijos ir atrakcijos. Planuojama įspūdinga šviesos ir muzikos naktis, siekti baudų mėtymo rekordo.

Visa informacija apie pasaulio ultratriatlono čempionatą skelbiama www.pantri.lt .


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: