Naujoje laidoje „Diagnozė: viltis“ – šokiruojančios ligų istorijos iš pacientų lūpų

Dinamiška ir nuolat atsinaujinanti TV3 televizija jau šį šeštadienį savo žiūrovams pristatys dar vieną premjerą. Nuo balandžio 11 dienos šeštadieniais 11.00 val. TV3 eteryje – intriguojanti medicinos laida „Diagnozė: viltis“.

Laidos kūrėjai žiūrovams pateiks įvairias autentiškas ligų istorijas tiesiai iš pacientų bei medikų lūpų. Istorijų žadama įvairių: šokiruojančių, dramatiškų, jaudinančių, gluminančių, optimistinių, keliančių pasipiktinimą ir, svarbiausia, suteikiančių viltį.

Kiekvienoje laidoje – neeilinė ligos istorija. Paprastai ir aiškiai. Visi laidų herojai – realūs žmonės. Daugelis jų kenčia nuo ligų, kurios jiems ir jų artimiesiems griauna gyvenimą. Daugelis tų ligų – retos, sunkios ar net nepagydomos.

„Kurti tokią laidą mane įkvėpė kelios atsitiktinai išgirstos šokiruojančios istorijos, noras padėti, informuoti visuomenę, padrąsinti kitus ligonius, atsiduriančius nepavydėtinose situacijose. Na, pavyzdžiui, donoro kraujo gavęs pacientas buvo apdovanotas ne tik šansu gyventi, bet ir… baisia liga – hepatitu. Kas dėl to kaltas? Ėmiau vis labiau domėtis, kodėl šiuo ir kitais atvejais žmonės nukenčia, kaip jiems būtų galima padėti. Taip gimė šios laidos formatas“, – pasakoja premjeros „Diagnozė: viltis“ prodiuseris ir idėjos autorius Erikas Kundreckas.

„Šioje laidoje mes ne tik papasakojame istoriją, o ir atskleidžiame problemas. Jei įmanoma, ieškome pagalbos, sprendimo būdų. Gal kartais nenustatoma diagnozė, kartais reikalingi brangūs vaistai, kartais trūksta specialistų ar aparatūros, pasitaiko korupcija, o gal koją pakiša tiesiog žmogiškas aplaidumas ar abejingumas – daugybė faktorių gali lemti, kad žmogus turės kankintis su savo liga. Mūsų kūrybinės komandos atliktas specialus tyrimas atskleis, kas trukdo gauti tinkamą gydymą“, – intriguojančiai pasakoja E. Kundreckas.

Jaudinanti, realistiška, abejingų nepaliekanti nauja medicinos laida „Diagnozė: viltis“ – nuo balandžio 11dienos šeštadieniais 11.00 val. per TV3.

Medicinos laida „Diagnozė: viltis“ – šeštadieniais 11.00 val. per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: