Naujoje laidos vedėjas Timūras Augucevičius tikrins pašnekovų telefonus: vyrai atiduodami savo mobilųjį jaučiasi kur kas ramiau nei moterys

Naujajame 2TV kanalo sezone startuoja dar nematyta, originali laida – „Duok paskambint“. Laidos metu vedėjas Timūras Augucevičius paprašys pašnekovo atiduoti savo mobilųjį telefoną ir viso pokalbio metu naršys ten, kur dar niekas be savininko nėra naršęs. Tai didelis išbandymas dalyviams, juk šiais laikais mobilusis telefonas yra vienas intymiausių daiktų, kur telpa ne tik užrašai, kontaktai, bet ir nesibaigiantis kiekis vaizdo medžiagos. Dalyvių laukia kuriozinės situacijos, „Alias“ žaidimai telefonu, kompromituojantys klausimai ir socialinių tinklų nuobaudos už neatliktas užduotis.

„Duok paskambint“ vedėjas Timūras sako, kad laidos tikslas tikrai nėra sukompromituoti pašnekovą prieš visą Lietuvą, o, atvirkščiai, smagiai praleisti laiką bei pasikalbėti juokingomis ir rimtomis temomis. Kitu atveju tai nebūtų kūryba. „Man labai patinka ši laida, visų pirma todėl, kad ji visiškai originali. Apie tokią nesu nei matęs, nei girdėjęs. Visa laida yra apie žmogaus telefoną. Tikslas nėra atskleisti paslaptis ar rasti nuogo užpakalio nuotraukų. Nors, neslėpsiu, kad streso ir baimės pašnekovų akyse daug. Juk jautiesi pažeidžiamas, kai kažkam duodi savo telefoną. Iškart matosi, kaip pasikeičia žmogaus kūno kalba, balso tonas, žvilgsnis. Visi pašnekovai pripažįsta, kad atrodo juk nieko čia tokio, bet jausmas labai nejaukus.“ – pasakoja T. Augucevičius.

Jau įpratęs sėdėti vedėjo kėdėje Timūras labai ramiai reaguoja į klausimą, kas būtų, jeigu jam tektų susikeisti vietomis su pašnekovu. „Jausčiausi jaukiai, nes mano telefone nebūna nieko kompromituojančio. Jaudinčiausi tik laidos eigos nežinomybės. Ką darys, ko paklaus ir panašiai. Jeigu žmogus labai jaudinasi ir jaučia stresą, matyt turi ką slėpti. O aš neturiu, nors mano telefonas svarbi mano gyvenimo dalis, bet paslapčių ten nėra. Kažkaip įmantriai nesu užsidėjęs šimto kodų, kad tik niekas neįsilaužtų ir to kažko nepamatytų“, – atvirauja Timūras.

Filmavimų metu pastebėta, kad vyrai atiduodami savo mobilųjį jaučiasi kur kas ramiau nei moterys. O pirmajai laidos viešniai teko vykdyti tokią užduotį, kuri privertė ją išlipti iš komforto zonos. „Labiau nervinasi moterys, gal dėl to, kad jos labiau saugo savo privatumą, net nežinau. Jos daugiau kartų laidos metu pakartoja, jog labai nejauku, kai jų telefonas mano rankoje.

Pirmoji laida pasirodys su mano seniai pažįstama aktore Gabriele Malinauskaite. Išsiaiškinom, kad ji turi daug pusbrolių ir pusseserių su labai „kietom“ pravardėm. Viena iš užduočių yra išsitraukti klausimą ir paskambinti vienam iš savo mobiliojo kontaktų, ir į jį gauti atsakymą ar patarimą. Gabrielė skambino labai artimam žmogui su klausimu ką daryti, jei užkietėja viduriai. Kad ir kaip buvo juokinga, atsakymą į šią problemą ji gavo!“ – juokiasi laidos „Duok paskambint“ vedėjas Timūras.

Nepraleiskite progos pamatyti, kaip jaučiais žmogus, kai atiduoda savo asmeninį daiktą į kito rankas ir dar turi vykdyti įvairiausių etapų užduotis. Pirmoji 2TV kanalo laida „Duok paskambint“ su aktore Gabriele Malinauskaite – jau šį ketvirtadienio vakarą, 22 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: