Naujoji Kupiškio rajono valdžia kuopia senosios palikimą

Liepos 16 dieną Savivaldybės posėdžių salėje žurnalistams buvo surengta spaudos konferencija. Rajono meras Dainius Bardauskas, mero pavaduotojas Aurimas Martinka ir administracijos direktorius Marius Mališauskas apžvelgė savo trijų mėnesių darbą, pasidalino būsimais veiklos planais, supažindino su rajono aktualijomis.

Kas planuojama

„Šiandien – lygiai trys mėnesiai, kai naujos kadencijos valdžia pradėjo savo darbus. Šia simboline proga norėtume pasidalinti savo įžvalgomis, planais, pastebėjimais“, – susitikimo pradžioje sakė rajono vadovas D. Bardauskas. Pasak mero, dirbdamas Savivaldybės tarybos nariu jis visuomet sekė rajono aktualijas, stebėjo socialinį, kultūrinį jo gyvenimą. Tačiau jį įsivaizdavo gerokai optimistiškesnį: „Padėtis nėra lengva. Norint, kad ji būtų kitokia, daug dalykų reikėjo daryti nuosekliai, tolygiai ir jau seniai, tačiau taip nebuvo daroma.“ Siekdama pagerinti situaciją naujoji rajono valdžia ėmėsi ir dar planuoja imtis įvairių permainų.

Meras apžvelgė būsimas socialinės srities naujoves. Neatsisakyta idėjos Socialinės paramos skyrių grąžinti atgal į buvusias patalpas – į pirmąjį Savivaldybės aukštą. Pasak D. Bardausko, nors skyriaus darbuotojai bando organizuoti darbą taip, kad rajono gyventojams, ypač neįgaliesiems, senyvo amžiaus žmonėms pasiekti šio skyriaus specialistus būtų lengviau. Jie priimami neįgaliųjų draugijos patalpose. Tai nėra išeitis ir to nepakanka. Taip pat jau nuo rugsėjo 1 d. Socialinės paramos skyriaus darbuotojai, dirbantys seniūnijose, pradės priiminėti prašymus dėl socialinių išmokų ir kitus dokumentus.

„Nežinau, kodėl buvo nutarta šių paslaugų teikimą organizuoti centre, Kupiškyje. Žmonės turėdavo iš seniūnijų važiuoti į centrą, teikti prašymus, paskui vėl grįžti atgal į seniūniją. Susisiekimas kaimo žmonėms gana sudėtingas, tai buvo betikslis jų vaikymas. Šį darbą puikiai gali atlikti darbuotojai seniūnijose. Tokia praktika veikia ir aplinkiniuose rajonuose“, – kalbėjo meras.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”

Nuotraukoje: Po trijų darbo mėnesių valdžios atstovai surengė spaudos konferenciją.
Autorės nuotrauka

 

Jurgita BANIONIENĖ

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: