Gamintojo nuotr.

Naujojo „Renault“ kupė visureigio pavadinimą „Rafale“ įkvėpė garbinga praeitis

„Renault“ atskleidė savo būsimo aukščiausios klasės kupė visureigio pavadinimą – „Rafale“. „Rafale“ papildo prekių ženklo modelių liniją, varomą „E-Tech“ hibridiniais varikliais ir sukurtą ant „CMF-CD“ platformos. Po 5 vietų visureigio „Austral“ ir 5 arba 7 vietų visureigio „Espace“, naujasis „Rafale“ yra kitas „Renault“ akcentas, kuris sustiprins „Renault“ D segmentą.

Pavadinimą įkvėpė garsi „Renault“ praeitis ore. Kad pamatytumėte, kaip susijęs „Renault“ prekių ženklas ir aviacija, turite nusikelti į XX a. pradžią. Tuo metu „Renault“ buvo pirmoji vidaus degimo variklių, skirtų automobiliams, taip pat traukiniams ir lėktuvams, gamintoja. 1933 m. „Renault“ perėmė kitą gamintoją „Caudron“ ir įkūrė „Caudron-Renault“. Visi lėktuvai buvo pavadinti žymaus vėjo vardais. Todėl 1934 m. vienvietis lenktyninis lėktuvas „C460“, skirtas rekordams mušti, buvo pervadintas į „Rafale“.

„Renault“ atkuria ryšį su savo istorija ir panaudoja legendinio „Caudron Rafale“ savybes naujame aukščiausios klasės automobilyje. Semantika fokusuojasi į vėją ir užfiksuoja jo maskuojamą siluetą, kuris akimirksniu sukelia našumo, drąsos, jaudulio ir charakterio vizijas.

Naujojo „Renault Rafale“ pasaulinė premjera įvyks 54-ojoje Paryžiaus aviacijos parodoje Le Buržė birželio 18 d. Visą istoriją apie pavadinimą rasite čia: „Rafale“ – antrasis vėjas „Renault“ asortimento viršūnėje“ .


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: