Saulius Venckus

Naujoms kadencijoms išrinkti bendrovių vadovai

Bendrovių „Aukštaitijos vandenys“ ir Panevėžio regioninis atliekų tvarkymo centras vykusiuose akcininkų susirinkimuose naujoms 5 metų kadencijoms buvo išrinkti bendrovių vadovai.

Teigiamai įvertinus vadovo veiklą ir UAB „Aukštaitijos vandenys“ pasiektus rezultatus, bendrovės generaliniu direktoriumi tapo jai 4 metus vadovaujantis Saulius Venckus. „Noriu padėkoti akcininkams – Panevėžio miesto ir rajono savivaldybėms – už išreikštą pasitikėjimą. Kartu su bendrovės kolektyvu sieksime įgyvendinti keliamus tikslus bei pateisinti lūkesčius. Klientus noriu užtikrinti, kad bendrovė sieks aukščiausių kokybės ir gamtosaugos reikalavimų. UAB „Aukštaitijos vandenys“ puoselėjamos vertybės – atsakomybė, patikimumas, inovatyvumas ir profesionalumas leis kartu eiti į priekį ir pasiekti užsibrėžtų tikslų“, – sakė S. Venckus

UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro akcininkų susirinkime taip pat teigiamai įvertinus jau 4 metus bendrovei vadovaujančio Gintauto Ulio veiklą ir bendrovės rezultatus, jis paskirtas antrai kadencijai. „UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras prioritetu laiko aplinkai draugiškų sprendinių diegimą atliekų tvarkymo srityje, paslaugų kokybę, veiklos efektyvumą ir skaidrumą. Kolektyvo susitelkimas, patirtis, valdybos ir akcininkų palaikymas, nepaisant įvairių iškylančių iššūkių, leido dirbti suplanuotomis kryptimis, vykdyti planuotus darbus, pasiekti užsibrėžtų tikslų. Dėkoju akcininkams, valdybos nariams, kolegoms už bendrą darbą ir kartu pasiektus gerus veiklos rezultatus. Labai vertinu akcininkų pasitikėjimą ir kartu su komanda sieksime  kurti naujas galimybes, neapsiribojant aplinkybių diktuojamomis sąlygomis“, – teigė G. Ulys.

Komunikacijos skyrius    


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: