Neblaivus ir dėl to drąsus vairuotojas taranavo policijos automobilį (video)

Balandžio 7-osios naktį Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams darbo netrūko. Apie 1 valandą nakties Pakruojo rajono policijos patruliai, kontroliavę eismą kelyje Rimšoniai-Klovainiai-Rozalimas, stabdė automobilį VW GOLF, bet jo vairuotojas nepakluso teisėtiems policijos reikalavimams ir nusprendė sprukti. Pareigūnai sušoko į tarnybinį automobilį ir bėglį nusivijo.

VW GOLF, vinguriuodamas po visą važiuojamąją dalį, pasuko keliu Šiauliai-Pakruojis-Pasvalys ir, įjungęs avarinį signalą, važiavo Pakruojo link. Privažiavęs žiedinę sankryžą, automobilis pakeitė savo važiavimo kryptį ir nuriedėjo link Rozalimo. Į pagalbą kolegoms atvažiavo antras Pakruojo rajono policijos komisariato ekipažas.

Persekiojamas dviejų policijos automobilių VW GOLF įvažiavo į Rozalimą, o vėliau pasuko Bališkių kaimo link. Didindamas automobilio greitį iki 110 km/h, pažeidėjas pasuko Jamantonių kaimo link ir, padaręs ratą, vėl grįžo į Rozalimą. Kadangi VW GOLF vairuotojas manevravo po visą važiuojamąją kelio dalį ir lenkti buvo nesaugu, patruliai visą laiką važiavo nestojusiam automobiliui iš paskos.

Rozalimo miestelyje vienas iš policijos ekipažų užblokavo bėgliui kelią, bet nepaklusnus vairuotojas, trinktelėjęs į policijos tarnybinį automobilį, nuvažiavo toliau. Tuo metu Pakruojo policijos ekipažams į pagalbą jau skubėjo kolegos iš Radviliškio rajono.

Po kurio laiko kelyje Rozalimas-Derveliai-Aukštelkai persekiojamo automobilio vairuotojas sustojo pats. Automobilį vairavęs asmuo buvo sulaikyta. Dvidešimt ketverių metų vairuotojui, gyvenančiam Pakruojo rajone, Rozalimo miestelyje, nustatytas sunkus, 2,62 prom., girtumas. Baudą už vairavimą išgėrus, bandymą pabėgti nuo policijos ir pareigūnų automobilio apgadinimą jam skirs teismas.

Neturintis teisės vairuoti vaikinas neblaivus už automobilio vairo policijai įkliūna jau ketvirtą kartą.

 

Šiaulių apskr. VPK informacija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: