Panevėžio kolegijos nuotr.

Nebūk Lauras, būk bakalauras!

Net 14 komandų iš 9 profesinių mokyklų Panevėžyje draugiškai varžėsi dėl geriausiųjų titulo!

Gruodžio 6 d. Panevėžio kolegijoje vyko profesinių mokyklų konkursas „NEBŪK LAURAS – BŪK BAKALAURAS“. Konkurso uždaviniai: skatinti mokinių domėjimąsi aukštuoju mokslu, supažindinti su skirtingomis mokslo sritimis, ugdyti mokinių komandinio darbo įgūdžius bei skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp skirtingų mokslo įstaigų.

Komandos demonstravo kūrybiškumą, gebėjimą įsiklausyti, tartis, pasitikrino žinias Biomedicinos, Socialinių ir Technologijos mokslų fakultetų parengtose užduotyse ir priėmė socialinių partnerių pateiktus iššūkius. Kolegijos alumni įkurta skaitmeninės rinkodaros agentūra FAD, kurioje dirba sertifikuoti „Google“ ir „Meta“ specialistai, paruošė skaitmeninio marketingo užduotį, kuri paskatino mokinius pasitelkti kūrybiškumą ieškant atsakymo. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai kvietė mokinius pasitikrinti žinias apie Panevėžio regione veikiančias pramonės įmones ir jų produkciją.

Vertinimo komisija atsakingai vertino mokinių kūrybiškumą, komandinio darbo įgūdžius ir bendrąsias kompetencijas. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad profesinių mokyklų konkurso laimėtojais tapo:

I vieta – „Ryškūs skaitliukai“ (Šiaulių technologijų mokymo centras)

II vieta – „Pažengusios molekulės“ (Zarasų profesinė mokykla)

III vieta – „Klinikinė mirtis“ (Rokiškio profesinio mokymo centras)

Specialų FAD prizą laimėjo komanda „Siurbėlės“.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prizą laimėjo komanda „Ryškūs skaitliukai“.

Konkursą organizavo Panevėžio kolegija. Organizatoriai tikisi, kad šis konkursas taps tradicija, kuri kasmet į Aukštaitijos sostinę suburs vis daugiau profesinių mokyklų komandų.

Panevėžio kolegijos inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: