TV6 nuotr.

„Netobuli genai“ – kriminalinis serialas, įkvėptas tikros brolių istorijos: kodėl už nusikaltimą įkalintas ne tas žmogus?

Kiek esame pasiruošę padaryti dėl turtų? Ar staigaus praturtėjimo akivaizdoje galime išlikti ištikimi sau ir nepamesti galvos dėl pinigų? Būtent tokius klausimus užduos nuo gruodžio 6-osios TV6 eterį užkariausiantis vienas geriausių kriminalinių serialų, įkvėptas neįtikėtinos brolių dvynių istorijos, „Netobuli genai“.

Serialas apie vieną garsiausių XXI a. deimantų vagysčių seks dviejų brolių dvynių pėdsakais. Mįslingas Belgijoje įvykdytas nusikaltimas sudomina tyrėjus, o kaltininkas, arba bent jau kaip manoma tuo metu, pasodinamas į kalėjimą. Tačiau vėliau išaiškėja, kad teisėsauga nusitaikė ne į tą asmenį – įkalinamas ne tikrasis vagis, o jo brolis. Sunku patikėti, tačiau tokia istorija Lietuvoje yra nutikusi ir iš tiesų…

Anonsas: https://bit.ly/3F2MxRx

Seriale šie broliai sukelia tikrą sumaištį. Tiesa, jiedu – skirtingi. Vieną valdo materialūs dalykai, o kitas yra linkęs gyventi vedamas tik sportinio intereso. Kaip pasakoja serialą režisavęs Raimundas Banionis, kine varomosios jėgos yra be galo svarbios, o pinigai – viena suprantamiausių to formų žiūrovams – yra svarbiausia jėga šiame seriale.

„Kad pinigai gali užvaldyti, žmonės kalbėjo nuo seniausių laikų, pradedant Viljamo Šekspyro pjesėmis, virtusiomis filmais su Al Pacino. Labai gaila, tačiau tokie atvejai pasitaiko tikrai gana dažnai. Vieniems žmonėms pinigai yra priemonė gyventi, o kitiems tai – tikslas. Tokiu atveju, lauk nelaimės… Kai pinigai tampa tikslu, susimaišo vertybės, tikslai, gėrį ima keisti blogis. O kai pinigai yra tik priemonė gyventi, tai – natūralu, nėra kenksminga. Juk kiekvienas, pavyzdžiui, turime valgyti, kad išgyventume“, – sako režisierius.

„Auksinį scenos kryžių“ laimėjusiam aktoriui Martynui Nedzinskui šiame seriale teko gana sudėtinga užduotis – sukurti net ne vieną, o du pagrindinius vaidmenis – abu dvynius. Anksčiau tik prieš daugelį metų kartu su Martynu dirbęs R. Banionis savo ruožtu negaili aktoriaus meistriškumui pagyrų.

„Manau, kad jam tą padaryti pavyko labai subtiliai. Tačiau net tada, kai Martynas tebuvo studentas, jis jau buvo labai gabus. Svarbu suprasti, kad kine tai, kad aktorius yra geras, dar nereiškia, kad jis gali vaidinti bet ką. Kine personažą kuriantis aktorius turi turėti būtent tam vaidmeniui tinkančią išvaizdą, jam turi tikti jo herojus, ir, žinoma, būtinas talentas. Martynas visuomet buvo ir gabus, ir talentingas – tą matome dabar, bet visa tai jam būdinga buvo ir anksčiau“, – sako režisierius.

R.Banionis pasakoja, kad iššūkių, kuriant serialą, patirti teko ir kūrybinei komandai. Vienas jų – ryškus oro sąlygų skirtumas, kai filmuojant Lietuvoje temperatūra buvo stabili, kiek virš 0, o Rygoje – ne tik stiprus minusas, bet ir tiek sniego, kiek jo niekuomet nėra buvę.

Dabar, žvelgdamas atgal, R. Banionis tokia situacija džiaugiasi. „Tai paveikė ir patį siužetą, tačiau dabar manau, kad visa tai išėjo į gerą – kine labai svarbu pagauti tai, ką siūlo pats gyvenimas. Ne visuomet reikia bėgti nuo neplanuotų situacijų – kartais pats gyvenimas yra turtingesnis nei mūsų fantazija“, – sako jis.

Puikių aktorių bei įspūdingų veiksmo scenų kupinas detektyvinis serialas pakvies žiūrovus įtraukiančiai istorijai bei svarbiausiems klausimams – ar galime išlikti žmogiškais visą gyvenimą ir nepasiduoti vienadienėms vertybėms? Atsakymai – jau netrukus.

Serialas „Netobuli genai“ – nuo gruodžio 6 d., pirmadieniais-ketvirtadieniais 21 val. per TV6!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: