Noriūnų butuose – trečiųjų šalių imigrantai

Noriūnuose butą nusipirko net ir gyventojas iš Indijos. Vyras atvyko į Lietuvą dirbti ir privalėjo čia deklaruoti gyvenamąją vietą.

Sostinėje įsidarbinusiam imigrantui ekonomiškiausia pasirodė tokį turtą įsigyti Kupiškio rajone, Noriūnuose. Šioje gyvenvietėje butai jau seniai garsėja nedidele kaina. Tad kokia šiandien šio miestelio nekilnojamojo turto situacija?

Pigių butų banga

Noriūnų seniūnijos duomenimis, visoje seniūnijoje liepos 1 dieną gyveno 2173 žmonės. 2007–2009 metais, kai šiame krašte kilo didžiausia emigracijos banga, seniūnija sumažėjo net 800 gyventojų.

Pačiuose Noriūnuose gyvena apie 1176 gyventojai. Kaip žinia, ši gyvenvietė labiausiai išsiplėtė susikūrus Melioracijos montavimo statybos valdybai dar sovietiniais metais.

Nauja Noriūnų apgyvendinimo banga prasidėjo neseniai, kai čia prieglobstį rado pigių butų ieškantys žmonės. Prieš kelerius metus per visą Lietuvą nuskambėjo, kad šioje gyvenvietėje butą galima įsigyti ir už skalbimo mašinos kainą.

Butą nusipirko indas

Kaip šiandien pasikeitė Noriūnų nekilnojamojo turto rinka? Šios srities specialistai teigia, kad butų kainos minėtame krašte kilo. Tačiau Noriūnai vis dar traukia pigesnio būsto pirkėjus.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”.

 
Ingrida NAGROCKIENĖ

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: