NŠA paskelbė dalies tarpinių patikrinimų rezultatus

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) penktadienį paskelbė patvirtintus fizikos, filosofijos, ekonomikos ir verslumo, užsienio – anglų ir vokiečių – kalbų tarpinių patikrinimų rezultatus.

Komisijai pripažinus, kad buvo dalis užduočių sudėtingesnių, nei numato reikalavimai, moksleivių rezultatai buvo indeksuoti, todėl galutiniai įvertinimai pagerėjo kone visiems fizikos tarpinį patikrinimą laikiusiems moksleiviams, teigia NŠA.

Fizikos tarpiniame patikrinime dalyvavusių moksleivių surinktų taškų vidurkis siekia 19,3 iš 40 galimų. Iš viso šiame patikrinime dalyvavo 5 612 mokinių. 35 ir daugiau taškų surinko 170 mokinių (3 proc. visų laikiusiųjų), pusę ir daugiau – 2 615 mokinių (46,6 proc.).

Daugiau nei dešimtadalis anglų kalbos tarpiniame patikrinime dalyvavusių vienuoliktų surinko 35 ir daugiau taškų ir į brandos egzaminą atvyks žinodami, kad egzaminą jau yra išlaikę. Iš viso šiame patikrinime dalyvavo 23 561 mokinys. Bendras taškų vidurkis siekia 23,4 taško iš 40 galimų. 64 proc. mokinių surinko pusę ir daugiau taškų. Tuo metu maksimalų taškų skaičių surinko 32 mokiniai.

Vokiečių kalbos tarpinį patikrinimą laikė 103 vienuoliktokai. 38 iš jų surinko 35 ir daugiau taškų, o 67 proc. mokinių surinko pusę ir daugiau taškų iš 40 galimų. Bendras taškų vidurkis siekia 24,9.

Anksčiau skelbti preliminarūs filosofijos, ekonomikos ir verslumo tarpinių patikrinimų įvertinimai nesikeitė. Apie penktadalį filosofijos tarpiniuose patikrinimuose dalyvavusių vienuoliktokų kitąmet į brandos egzaminą atvyks jau turėdami minimalų taškų skaičių, reikalingą egzaminui išlaikyti. Filosofijos tarpiniame patikrinime dalyvavo 185 vienuoliktokai. Visų jų surinktų taškų vidurkis siekia 27,8 iš 40 galimų. 35 ir daugiau taškų surinko 38 mokiniai (21 proc.).

Ekonomikos ir verslumo tarpiniame patikrinime dalyvavo 3 376 gimnazistai. Visų jų surinktų taškų vidurkis siekia 18,7 iš 40 galimų. 35 ir daugiau taškų surinko 109 moksleiviai (3,2 proc.).

Tarpiniuose vienuoliktokų patikrinimuose šiemet dalyvauja daugiau nei 26 tūkst. moksleivių. Jie vykdomi nuo kovo 5 dienos iki balandžio 5 dienos, išskyrus chemijos ir istorijos atsiskaitymus, kurie vyks gegužės 6 ir 7 dienomis.

ELTA (ELTA)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: