Nuo širdį veriančių projektų iki karališko dekoro

Kokybiškos ir išskirtinio dizaino interjero detalės. Interjero puošimas išskirtinai gėlėmis atrodo visada prabangiai ir traukiantis akį. Netikėti sprendimai ir naujovės tai šių laikų mada. Floristikos įmonė Glamelija nepaliauja stebinti ir toliau. Nuo širdį veriančių projektų iki karališko dekoro. Šiandien kalbamės apie interjero puošybos madą su Aliona Ušanoviene. Moteris atskleis netikėtus savo atradimus.

Kokį dekorą galite pasiūlyti įmonėms?

Glamelija gėlių salonai siūlo dekoro paslaugas įvairioms įmonėms. Tai gali būti ofiso dekoras, konferencinių salių, pobūvių salių ir kitų patalpų puošimas. Dekoras gali būti iš skintų, arba ilgiau išsilaikančių – vazoninių gėlių.

Kuom jūsų siūlomos dekoro paslaugos išskirtinės?

Kiekvienas užsakymas mums yra ypatingas. Mūsų meistrai žino, kaip geriausiai papuošti ofisą, saloną, restoraną ar kitas patalpas.
Mes dirbame nuo projekto sukūrimo iki jo įgyvendinimo. Mums patinka dovanoti žmonėms gerą nuotaiką, o interjerams – netikėtumo . Mes žinome, kad tik gyvi augalai sukuria sveiką klimatą patalpoje ir aprūpina deguonimi, kas yra labai svarbu geram darbingumui ir darbuotojų ir lankytojų savijautai.

Atskleiskite, su kokiais užsakymais susidūrė jūsų įmonė?

Šią žiemą turėjome nemažai užsakymų įmonių interjero puošimui. Žiema ir šventės diktuoja madas, todėl mūsų kompozicijose netrūko kenio eglės ir banguotų lazdyno šakų, stilingų eglės žaisliukų. Populiarios ir vazoninių gėlių kompozicijos.

Patarkite, kaip sukurti jaukia aplinką namuose?

Jaukią aplinką namuose galime sukurti gėlių pagalba. Reikia nepamiršti, kad gėlės turi derėti su interjeru ir baldais, kambario kvadratūra ir stilistika.
Kambariniai augalai – tai natūralus dekoro elementas, kuris sukuria namuose unikalią atmosferą, pripildytą harmonijos.

Kokios gėlės populiariausios?

Populiariausios aišku rožės. Dabar yra daugybė rūšių ir spalvų. Ne tik klasikinės, bet ir sodo, bijūninės, smulkiažiedės. Rožės naudojamos ne tik puokštėms ir gėlių dėžutėms, bet ir plačiai naudojamos vestuvinei floristikai, interjero dekorui.

Jums nesvetimas socialiai atsakingas verslas, kodėl jums tai svarbu?

Pirmiausia todėl, kad dalintis gerumu verta. Stabtelėti ir pagalvoti, kad gali padėti kitam mums yra didelė vertybė. Norime ir toliau tiesti pagalbos ranką kitam. Todėl socialiai atsakingas verslas yra mūsų prioritetas. Nudžiunginsime dar ne vienu socialiniu projektu.

Su kokiomis įmonėmis teko jums bendradarbiauti?

Paskutiniai mūsų interjero dekorai buvo daromi labdaros fondui „Sidabrinė linija“, įmonei „Sugihara“, „Esse“ restoranui. Tai buvo įdomūs ir nestandartiniai dekorai. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad vis daugiau įmonių patiki mums dekoruoti jų interjerą.

Kokių netikėtų projektų esate parengę?

Tikrai esame parengę įdomių ir netikėtų projektų, bet kolkas nenorime atskleisti visų paslapčių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: