Nusipirkusios tarakoną, merginos iš jo darys drakoną, laidoje – seno visureigio transformacija

Įprastai 2TV televizijos projekte „Merginos prie vairo“ jo vedėjos Dalia Belickaitė ir Marija Silickaja – Šmatavičienė išbando galingus automobilius ir nagrinėja jų charakteristikas, tačiau nuo šiandien prasideda visai kitoks laidų ciklas. Merginos ne tik įsigijo seną visureigį, apie kurį papasakos laidoje, bet ir ekstremaliai jį pakeis bei padarys tinkamą bekelės varžyboms.

Laidos vedėjos su nekantrumu laukia pokyčių, kurie žiūrovus pasieks jau visai netrukus, tačiau dabar jos paskendusios remonto darbų organizavime. „Projektui prasidėjus nusprendėme, kad būtų įdomu ne tik išbandyti išskirtinius automobilius, bet ir turėti savo mini projekčiuką: nusipirkti paprastą visureigį ir jį pagražinti. t.y. padaryti tinkamu važiavimui per purvus ir miškus, ko su lengvuoju automobiliu padaryti neįmanoma. Taip ir padarėme. Linksmintis pradėjome nuo pirmos automobilio įsigijimo akimirkos. Apipiešėme visą automobilį užrašydamos savo norus, o dabar važinėjame po autoservisus ir bandome įgyvendinti savo planą. Nors darbai dar procese, neabejoju, kad žiūrovai liks nustebinti šiuo mūsų iššūkiu su Dalia ir nepraleis kiekvienos laidos pokyčių ir nuotykių, kuriuos planuojame įgyvendinti“, – pasakoja laidos „Merginos prie vairo“ vedėja Marija.

Dar viena laidos „Merginos prie vairo“ vedėja Dalia neslepia džiugesio, galėdama dalyvauti tokiame projekte pirmą kartą: „Labai linksma ir įdomu viską galvoti, daryti, ir organizuoti pačioms. Vis juokaujame, kad nusipirkome tarakoną, o iš jo bandysime padaryti drakoną. Neabejoju, kad ir pavyks! Šiuo metu automobilis yra servise ir jame bus keičiama labai daug. Keisime pačią automobilio dangą, uždėsime gerokai didesnes padangas, uždėsime ant stogo lempas, tamsinsime langus, čipuosime variklį, vietoj paprasto magnetofono dėsime multimediją ir įmontuosime kamerytę, kad mums, merginoms būtų lengviau parkuotis. Neslėpsiu, labai laukiu galutinio rezultato! Manau, kad mieste į mūsų mašinytę tikrai visi atkreips dėmesį, o miške būsime tos, kurios važiuos pačiame priekyje ir įveiks visas klampynes“, – daromais pokyčiais dalinasi Dalia Belickaitė

Visureigio pokyčiai prasideda jau šį antradienio vakarą, 23 val., laidoje „Merginos prie vairo“, per 2TV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: