unsplash.com nuotr.

Odontologijos ir šeimos medicinos klinika

Pergyvenate dėl savo sveikatos? Metas pasitikrinti ir išsiaiškinti tai, kas neduoda ramybės. Šeimos klinikoje dirbantys paslaugūs specialistai padės Jums įvairiais sveikatos atvejais, spręsdami kylančius galvosūkius. Galėsite labiau pasirūpinti savo sveikata ir lengviau atsikvėpti. Visa tai – modernioje šiuolaikiškoje šeimos klinikoje, kur veikia moderni diagnostinė įranga.

Toliau skaitydami sužinosite apie klinikoje atliekamas procedūras, kurios gali būti taikomos visai šeimai. Taip pat atrasite patikimus specialistus, kuriems galėsite patikėti savo sveikatos rūpesčius.

Pasitikrinkite savo sveikatą

Sveikata yra didžiausias turtas, todėl visuomet verta ją periodiškai pasitikrinti. Niekada negali žinoti, kas atsitiks, nes kai kurie susirgimai formuojasi iš lėto, nepastebimai. Gera žinia ta, jog su modernia diagnostine įranga susirgimus galima nustatyti laiku ir itin tiksliai.

Sveikatos tyrimai pradedami įprastais kraujo tyrimais. Per kraujo būklę labai daug atsiskleidžia. Paėmus kraują galima tiksliai diagnozuoti net vėžinius ar lėtinius susirgimus. Taip pat kraujo tyrimai leidžia sužinoti, kokių naudingųjų medžiagų trūksta organizme. Tad net ir nenustačius susirgimų, jie bet kokiu atveju bus praktiški ir naudingi.

Dar daugiau duomenų apie sveikatą gali suteikti specifiniai tam tikrų organizmo dalių tyrimai. Tai išsamios sveikatos patikrinimų programos, kurios taip pat atliekamos šeimos klinikoje.

Platus medicinos paslaugų asortimentas

Šeimos klinikoje Jus aptarnaus patyrę gydytojai. Atliekamos šios medicininės procedūros:

  • skiepai;
  • kraujo tyrimai;
  • medicininių pažymų išrašymas;
  • estetinė chirurgija;
  • sveikatos tyrimų programos;
  • medicininės paslaugos įmonėms.

Atliekami darbuotojų sveikatos patikrinimai, vairuotojų sveikatos patikrinimai, išduodamos medicininės pažymos įvairiais atvejais, taip pat tuomet, kai reikia vaikus leisti į darželį ar mokyklą.

Be viso to, galimas platus odontologinių procedūrų asortimentas. Klinikoje dirbantys skirtingų sričių odontologai yra pasiruošę padėti Jums dantų implantacijos, plombavimo, estetinių procedūrų, burnos higienos atvejais, taip pat kai reikalinga burnos chirurgija ir kitais sudėtingesniais atvejais pagal poreikį. Atliekama ir vaikų odontologija su vietiniu nuskausminimu, tad vaikai nejaus skausmo ir galės be didesnio streso pratintis prie odontologinių procedūrų.

Daugiau apie odontologijos ir šeimos medicinos paslaugas sužinosite: https://vingioklinika.lt/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: