Policijos departamento nuotr.

Operatyviai sulaikytas negyvenamos sodybos vagis

Balandžio 5 d., kai minėtas Prisikėlimo stebuklas, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato (toliau – Rokiškio r. PK) pareigūnai operatyviai sulaikė asmenį, apvogusį svetimą sodybą.

Vilnietė, atvykusi į nuolat negyvenamą sodybą Rokiškio rajone, Kriaunų seniūnijoje, rado išdaužtą namo lango stiklą. Įėjusi į namą, moteris iškart pastebėjo, kad viduje kažkieno šeimininkauta – dingo ne tik maisto produktai, įvairūs buities daiktai, virtuvės rakandai, bet ir 10 litrų indas su benzinu. Nukentėjusioji apie įsibrovimą į jos sodybą pranešė Bendruoju pagalbos centro telefonu, ir netrukus į įvykio vietą atvyko Rokiškio r. PK pareigūnai.

Tądien operatyvinėje grupėje dirbo nemažai patirties turintys pareigūnai, kurie per savo tarnybos laiką yra apžiūrėję tūkstančius įvykio vietų, surinkę daug vertingų įrodymų. Susipažinę su įsibrovimo į namą braižu ir dingusių daiktų sąrašu, tyrėjai beveik neabejojo, kad ši nusikalstama veika padaryta vietinio gyventojo.

Pareigūnai bendravo su kaimo gyventojais, surinko nemažai informacijos, sekė įkalčiais. Gersi dirbantys pareigūnai dar tos pačios dienos vakare sulaikė niekur nedirbantį, teistą 49-erių metų vyriškį. Pas jį pareigūnai rado dalį iš sodybos pavogtų daiktų.

Sodybos šeimininkė nuoširdžiai padėkojo Rokiškio r. PK pareigūnams, itin operatyviai reagavusiems į jos pranešimą, labai greitai išaiškinusiems ir sulaikiusiems vagį.
Rasa Černauskaitė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: