P.Narkevičius atsistatydino iš DP Panevėžio skyriaus pirmininko pareigų

Po ne itin sėkmingų vietos savivaldos bei tiesioginių mero rinkimų Darbo partijos Panevėžio miesto skyriuje prasidėjo konfrontacija. Neeilinį susirinkimą suorganizavęs skyriaus pirmininkas parlamentaras Petras Narkevičius nelikus nė dviejų mėnesių iki ataskaitinio susirinkimo pasitraukė iš skyriaus vadovo pareigų. Laikinai jas eis pirmasis pirmininko pavaduotojas miesto tarybos narys Alfonsas Petrauskas.

Panevėžio miesto savivaldybės tarybos rinkimuose Darbo partija gavo 2195 rinkėjų palaikymą ir taryboje išsaugojo 3 vietas. Tuo tarpu tik mero rinkimuose dalyvavęs Seimo narys P.Narkevičius gavo 2551 gyventojų palaikymą, tarp kandidatų liko ketvirtas ir dvigubai atsiliko nuo trečią vietą rinkimuose užėmusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatės Gemos Umbrasienės.

„Atsistatydinau, todėl, kad neįvykdėme sau keltų uždavinių. Taip jau atsitiko nebe pirmą kartą, nes tas pats buvo prezidento, Europos parlamento rinkimuose. Nesugebėjau suvienyti komandos siekti užsibrėžtų uždavinių, todėl kaip vadovas turėjau prisiimti atsakomybę ir atsistatydinau“-, savo apsisprendimą komentavo P.Narkevičius.

Seimo narys sakė, kad jo dalyvavimas ne vien mero, bet ir tarybos rinkimuose nieko iš esmės nebūtų davęs ir patarė kai kuriems partijos kolegoms nesidangstyti figos lapais. Kas slepiasi po lapais, politikas nedetalizavo.

Seimo narys sakė trejus metus sistemingai dirbęs su skyriumi, vykdęs lobistinę veiklą dėl lėšų į Panevėžį pritraukimo, tačiau rinkėjai to neįvertino.

„Partijoje lieku, niekur nesitraukiu, tačiau skyriuje, kaip ir visoje partijoje galbūt reikia naujų vėjų, naujų idėjų. Tikėjomės taryboje bent penkių vietų ar net daugiau “, – sakė P.Narkevičius.

Pasiteiravus, ar rinkimų nenulėmė pačios partijos vadovų įvaizdis ir reputacija, nes jos rezultatai krito beveik visur, parlamentaras pritarė, kad žuvis pūna nuo galvos, bet pridūrė, kad atsakomybę turi prisiimti ir komandos vietose.

„Tėškė pareiškimą ir išėjo, nes neva komanda nieko nepasiekė ir nepadarė“,- sakė laikinai iki balandžio pabaigos skyriaus vadovo pareigas perėmęs A.Petrauskas.

Anot jo, dar galbūt kas nors keisis po antro merų rinkimų vyksiančiame ataskaitiniame partijos susirinkime. A.Petrauskas pripažino, jog komanda padarė galbūt ir ne viską, tačiau atsakomybę turėtų prisiimti ir pats P.Narkevičius nusprendęs dalyvauti tik mero rinkimuose.

„Peržiūrėjome rinkimų rezultatus. Tarkime, jo gyvenamajame „Rožyne“, kur per Seimo rinkimus išlošė tūkstančiu balsų daugiau dabar gavo į kuprą. Jeigu pridėtume tą tūkstantį taryboje turėtume dviem vietomis daugiau“, – sakė A.Petrauskas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: