P. Narkevičius tęsia pradėtą apklausą

LR Seimo narys P.Narkevičius, norėdamas žinoti žmonių nuomones aktualiais valstybei bei visuomenei klausimais, pratesia pradėtą apklausą.

Šiuo metu viena iš daugybę ginčų ir polemikos keliančių aktualijų – Darbo kodekso, Užimtumo, Ligos ir motinystės socialinio draudimo, Nedarbo socialinio draudimo, Socialinio draudimo pensijų ir kitų siūlomų keisti teisės aktų projektai. Lietuvos pramonininkų konfederacija skaičiuoja, kad naujasis socialinis modelis padėtų sukurti apie 90 tūkst. naujų darbo vietų. Projektą kritikuoja profesinių sąjungų atstovai, kurių nuomone, iš darbuotojų ketinama atimti daugybę garantijų, todėl reforma gali lemti neramumus visuomenėje.

“Darbo santykiai užima labai svarbią beveik kiekvieno mūsų gyvenimo dalį. Vyriausybė naujo socialinio modelio projektą jau gegužę ketina teikti Seimui, o pakeitimai įsigaliotų nuo 2016 metų pradžios. Atstovaudamas Seime savo rinkėjus, noriu žinoti jų nuomonę šiuo labai svarbiu klausimu. Vyriausybei pateikta užduoti atsakyti į naujus, su pakeitimais susijusius, klausimus. Kai kurie jų yra inicijuoti jūsų, mieli panevėžiečiai, atsakymų į apklausą. Todėl pakartotinai prašau jūsų iki penktadienio (04.24 d.) siųsti savo pastebėjimus, argumentus “už” ar “prieš” el.paštu p.narkevicius.apklausa@gmail.com” – sakė Seimo narys P.Narkevičius.

Su dabartiniu Darbo kodeksu galite susipažinti čia. Su siūlomais pakeitimais galite susipažinti čia.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: