Asm. archyvo nuotr.

P.Nevulis labai nenorėjo, bet tapo naujo politinio darinio skyriaus pirmininku

Maždaug prieš porą mėnesių po buvusio Lietuvos premjero Sauliaus Skvernelio kuriamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” steigiamojo suvažiavimo, buvęs ilgametis Valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Panevėžio rajono tarybos narys, 2016-2020 metais Seime dirbęs Dembavoje gyvenantis, metais 2008 metais VDU Žemės akademiją baigęs, 57 metų ūkininkas Petras Nevulis dievagojosi, kad jokiu būdu neketinantis vadovauti „vardanlietuvių” Panevėžio rajono skyriui.

Tačiau steigiamajame Demokratų sąjungos Panevėžio rajono skyriaus susirinkime P.Nevulis, vos ne per prievartą, kaip teigia jis pats, tapo skyriaus vedliu.

Pasak P.Nevulio Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” Panevėžio rajono skyrius dabar vienija šiek tiek daugiau nei 30 narių, yra nemažai jaunimo, o steigiamajame skyriaus susirinkime dalyvavo 26 partiečiai.

Į skyriaus vedlius be P.Nevulio buvo iškelta Velželyje gyvenančios Lietuvos ūkininkų sąjungos Panevėžio rajono skyriaus pirmininkės Danguolės Kuzmienės kandidatūra. Už buvusį parlamentarą balsavo 20, o rajono ūkininkų lyderę palaikė 6 susirinkimo dalyviai. Išrinkus pirmininką jo pavaduotoju, be D.Kuzmienės, dar buvo patvirtintas ir „Biržų žemtiekimo” bendrovėje vadybininku dirbantis Jurijus Čaikinas.

„Jei atvirai, tai labai nenorėjau, bet iš tikrųjų kolegos pradėjo spausti ir sakyti, jei aš nebūsiu išeis ir jie. Beveik iki paskutinio momento rangiausi ir tik paskutiniu metu sutikau”,- sakė vos ne prievarta skyriaus vedliu tapęs P.Nevulis.

Paklaustas apie naujo politinio darinio ateities planus, P.Nevulis aiškino, kad Demokratų sąjungos Panevėžio rajono skyriaus, kaip ir kitų partijų tikslas, yra pasiruošti ir dalyvauti mažiau nei po metų vyksiantiems vietos savivaldos rinkimams. Tačiau jis patikino, kad jokių konkrečių tikslų dar nėra keliama, nes sąjunga dar yra kūrimosi stadijoje ir net neturi savo sąskaitos.

Pasiteiravus, ar jis asmeniškai ketina dalyvauti tiesioginiuose mero rinkimuose (nes tokių gandų yra) ir nurungti buvusį bendrapartietį, ilgametį Panevėžio rajono merą Povilą Žagunį, P.Nevulis patikino, kad apie tai, kaip ir apie būsimus rinkimus skyriuje dar net nekalbėta. Jis tepasakė, kad skyrius rinkimams ruošis ir juose dalyvaus.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: