Paaiškėjo kapelų varžytuvių „Kapelmaušis 2015“ finalininkai

Šiemet Aukštaitijos regiono liaudiškos muzikos kapelų varžytuvių „Kapelmaušis“ finale dalyvaus ir dėl didžiojo prizo varžysis aštuonios kapelos. Varžytuvės vyks lapkričio 14 d., 17 val., Panevėžio „Cido“ arenoje.

Atrankos ture, vykusiame Miežiškiuose ir rajono kultūros centruose, dalyvavo ir į teisę varžytis finale pretendavo 21 kapela iš Panevėžio, Pasvalio, Kėdainių rajonų bei Rokiškio, Visagino, Radviliškio, Birštono miestų. Atrankos turas vyko Miežiškiuose ir rajono kultūros centruose.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Lina Daubarienė sakė, kad dalyvauti varžytuvių finale atrinkti 6 geriausi Panevėžio rajono meno kolektyvai: Miežiškių kultūros centro tradicinė kapela „Rudenėlis“ (vadovė Gražina Kriščiūnienė), Liūdynės kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Dvarkiemis“ (vadovas Alvydas Maslauskas), Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos Berčiūnų liaudiškos muzikos kapela „Sanžyla“ (vadovė Sigita Čekavičienė), Paįstrio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Gegužinė“ (vadovė Jolita Rutkauskienė), Tiltagalių kultūros centro Paliūniškio liaudiškos muzikos kapela „Kaimynai“ (vadovas Jonas Kepalas) ir Smilgių kultūros centro tradicinė kapela „Aušrinė“ (vadovas Alvydas Čepauskas).

Į sceną pademonstruoti savo meistriškumo ir varžytis dėl didžiojo prizo eis ir svečiai – Visagino kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Samanyčia“ (vadovas Aurimas Gudas) bei Radviliškio kultūros centro tradicinė kapela „Radvija“ (vadovė Jūratė Stakvilevičienė).

Šiemet – antri metai, kai kapelų varžytuvės išaugo Panevėžio rajono ribas ir tapo Aukštaitijos regiono švente.

Miežiškių kultūros centro kapelai „Ratasai“ patikėta išskirtinė teisė atstovauti Aukštaitijos regionui ir pasirodyti Lietuvos etnografinių regionų kapelų programos dalyje. Joje taip pat pasirodys kapelos: „Lendrūnas“ (Dzūkija), „Vingis“ (Suvalkija), „Ontrep“ (Žemaitija) ir „Ratasai“ (Aukštaitija).

Nuolat populiarėjantis, daug žiūrovų simpatijų pelnęs, dalyvių entuziazmo auginamas „Kapelmaušis“ šiemet vyks jau 23 kartą. Kapelos varžysis ne tik dėl didžiojo prizo, kurį skirs vertinimo komisija, bet kaip ir kasmet žiūrovams bus suteikta galimybė rinkti labiausiai patikusią kapelą.

Šiais metais žiūrovų laukia finalo varžytuvių organizatorių dovana – „kitoniškas“ populiaraus atlikėjo Vytauto Šiškausko pasirodymas.

 

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: