Padėkojo Savivaldybei už paramą dviračių sportui

Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius priėmė Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) ilgametį generalinį sekretorių-direktorių Valentiną Rutkauską ir jo įpėdinį Saulių Janeliūną.

Susitikimo metu aptartas pasirengimas kovo 6-8 d. „Cido“ arenoje vyksiančioms tarptautinėms dviračių treko varžyboms „Panevėžys2015“, pristatytas naujasis LDSF generalinis sekretorius, aptartos LDSF galimybės prisidėti prie treko išlaikymo. Valentinas Rutkauskas padėkojo Savivaldybei už paramą dviračių sportui.

„Su LDSF atstovais aptarėme galimybę kartu kreiptis į Vyriausybę ir kitas institucijas, kad LDSF padėtų mums išlaikyti šalies sportui reikalingą dviračių treką. Jei mums pavyktų gauti paramą, sutaupytą sumą skirtume miesto sporto klubams“, – sakė meras V. Satkevičius.

Šį savaitgalį (kovo 6-8 d.) „Cido“ arenoje jau trečią kartą organizuojamos tarptautinės dviračių treko varžybos „Panevėžys 2015“. 2013 m. šis renginys startavo kaip atvirasis Lietuvos treko čempionatas, o nuo 2014 m. rengiamas kaip I klasės tarptautinės dviračių varžybos.

Planuojama, kad renginio atidaryme dalyvaus ir LDSF prezidentas „Vičiūnų“ įmonių grupės steigėjas, savininkas ir valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis.

Sportininkams varžybos svarbios tuo, kad galės laimėti įskaitinių taškų patekti į Pasaulio treko taurės rungtynes. Jose galės varžytis tik surinkusieji tam tikrą kiekį taškų. O jau po pastarųjų rungtynių paaiškės ir 2016 m. pasaulio treko čempionato dalyviai.

2014 m. „Cido“ arenoje jėgas išbandė 11 šalių atstovai. Šiemet tikimasi sulaukti svečių iš daugiau nei 14 valstybių – Lenkijos, Švedijos, Latvijos, Azerbaidžano, Gruzijos, Ukrainos, Vengrijos ir kt.

Varžybose dalyvaus ir visi geriausi Lietuvos sportininkai – Simona Krupeckaitė, Aušrinė Trebaitė, Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė, Edita Mazurevičiūtė, Vasilijus Lendelis, Svajūnas Jonauskas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: