Pagerbti jaunieji futbolininkai ir treneriai

Šiandien pagerbtos ir apdovanotos Futbolo akademijos-R. Sargūno sporto gimnazijos-FK „Panevėžys“ futbolo komandos, kurios 2016 m. garsino Panevėžį ir iškovojo čempionų bei prizininkų vardus.

„Džiaugiuosi galėdamas šiandien susitikti su Jumis, pasveikinti ir padėkoti už laimėjimus ir mūsų miesto vardo garsinimą. Futbolo akademija neabejotinai yra tramplinas ne tik kiekvienam norinčiam išmokti žaisti futbolą, bet ir svajojančiam apie profesionalo karjerą. Jūsų galimybes puikiai parodo čempionatuose ir žaidynėse užimamos aukštos vietos. Todėl linkiu: nesustokite, tobulėkite ir garsinkite Panevėžį. Tikiu, kad dirbdami kartu miesto vardą ir futbolą galime grąžinti į aukščiausią lygį“, – sakė meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio futbolininkai tapo Lietuvos U-16 futbolo čempionato II vietos laimėtojais (treneriai Darius Butkus ir Gediminas Zaborskis, rezultatyviausias čempionato žaidėjas Valdas Paulauskas), Lietuvos U-15 futbolo čempionato II vietos laimėtojais (treneris Juozas Aleksa, rezultatyviausias komandos žaidėjas Žygimantas Baguška) ir Lietuvos U-14 futbolo čempionato I vietos nugalėtojais (treneris Darius Žindulis).

Mero padėkos raštai įteikti treneriams Mariui Skinderiui (Lietuvos futbolo elitinės U-19 lygos čempionato I vieta), Dariui Butkui (Lietuvos jaunučių sporto žaidynių I vieta, Lietuvos futbolo I lygos čempionato II vieta), Gediminui Zaborskiui (Lietuvos jaunučių sporto žaidynių I vieta, Lietuvos futbolo I lygos čempionato II vieta), Dariui Žinduliui (Lietuvos futbolo I lygos čempionato I vieta), Juozui Aleksai (Lietuvos futbolo I lygos čempionato II vieta), Ričardui Čereškai (Lietuvos mažojo futbolo čempionato I vieta), Linui Niurkai (Lietuvos mažojo futbolo čempionato II vieta).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: