AINA.LT nuotr.

Panevėžiečiai kviečiami į kandidatų į Europos Parlamentą debatus

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ gegužės 24 d. 18:00 val. Panevėžyje, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje organizuoja kandidatų į Europos Parlamentą debatus. Panevėžio miesto ir rajono gyventojai kviečiami pamatyti kandidatus akis į akį ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams.

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visų sąrašų atstovai. Savo dalyvavimą jau patvirtino (VRK sąrašo numerių tvarka) Vytautas Mitalas (Laisvės partija);  Valdemaras Valkiūnas (Darbo partija); Giedrius Surplys (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga); Petras Auštrevičius (Liberalų sąjūdis); Marius Vaščega (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“); Rasa Juknevičienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai); dr. Marius Markuckas (Nacionalinis susivienijimas). Debatų metu kandidatams šunkeliais nuklysti neleis LRT Tyrimų skyriaus žurnalistė Jurgita Čeponytė.

„Šiemet tiek panevėžiečiai, tiek visos Lietuvos gyventojai galės balsuoti net trijuose skirtinguose rinkimuose. Nors Europos Parlamento rinkimai vyks birželio 9 dieną, kviečiame „nemesti kelio dėl takelio“ ir vasarišką dieną užsukti prie balsadėžių. O kad dėl pasirinkimo būtų ramu, kviečiame užsukti į debatus ir iškelti sau rūpimus klausimus“, – sako debatų organizatorių „Žinau, ką renku“ savanorė Miglė Palujanskaitė.

2024 m. Europos Parlamento rinkimuose Lietuvos gyventojai galės rinktis net iš keliolikos sąrašų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į Europos Parlamentą diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Užduoti klausimus kandidatams ir palyginti juos pagal turtą, išsilavinimą, mokamas kalbas ir kitą jau netrukus bus galima specialioje rinkimų platformoje https://www.zinaukarenku.lt/

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Europos Parlamento rinkimų veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: