Panevėžiečiai patiesė „Lietuvos rytą“!

Panevėžio „Lietkabelio“ (8/11) komanda toliau demonstruoja puikų žaidimą Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) ir namuose 75:65 (19:19, 15:22, 25:14, 16:10) patiesė Vilniaus „Lietuvos rytą“ (16/3).

Sėkminga mačo pradžia leido „Lietuvos rytui“ išsiveržti į priekį 6:2, o Gedimino Oreliko ir Mariaus Runkausko tritaškiai padėjo skirtumą dar labiau padidinti – 12:6. Tačiau tada Valdas Vasylius surinko 5 taškus paeiliui bei taip priartino „Lietkabelį“ prie varžovų (11:12), o Miljanas Pavkovičius išlygino rezultatą ir persvėrė – 17:14. Likus minutei rezultatas buvo lygus (19:19) bei toks išliko iki ketvirčio pabaigos.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ įgavo 4 taškų pranašumą (23:19) ir netrukus atotrūkį dar padidino – 27:21. Vis tik keli J.Love‘o taiklūs metimai „Lietkabelį“ atitempė jau visai šalia varžovų – 25:27. Situacija vėl kartojosi: kai vilniečiai bandydavo atsiplėšti, šeimininkai vėl priartėdavo ir kai švieslentėje degė pustrečios minutes „Lietkabelis“ atsiliko 30:33. Per dvi minutes vilniečiai iššovė į priekį 41:32, o po antrojo kėlinio „Lietuvos rytas“ pirmavo 41:34.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelio“ komanda rungtyniavo sėkmingiau ir sumažino deficitą iki minimumo (46:47), o netrukus rezultatas tapo lygus – 47:47. Deividas Gailius šovė tritaškį, bet tada „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį – 53:52. Šeimininkų pranašumas pasiekė 3 taškus (57:54), o po trečiojo ketvirčio „Lietkabelis“ pirmavo 59:55.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ ėmė demonstruoti užtikrintą žaidimą ir atitrūko nuo vilniečių – 65:59. „Lietuvos ryto“ situacija darėsi sudėtinga, o panevėžiečiai nesustojo bei įgavo jau dviženklę persvarą – 75:63. Pranašumo iššvaistyti panevėžiečiai neketino (75:65), vilniečiai vis klydo ir pergalę šventė šeimininkai.

„Lietkabelis“: V.Vasylius 17, M.Pavkovičius 13 (5 rez. perd.), A.Valeika ir J.Žuža – po 12, J.Love‘as 9, A.Labuckas 8.

„Lietuvos rytas“: D.Gailius 20 (8 atk. kam.), A.Juškevičius 13, A.Kavaliauskas 9 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), G.Orelikas ir J.Jucikas – po 7.