Panevėžiečių dovana – nuoširdžios šypsenos

2015 m. gruodžio 30 dieną, Panevėžio Laisvės aikštėje panevėžiečius džiugino bei su artėjančiais naujaisiais metais sveikino Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) bičiuliai Donatas Degenis bei Egidijus Gaidamavičius.

Miestiečiams buvo dovanojamos saldžios, šventiškai džiuginančios dovanos – firminiai LSDP saldainiai bei šilti palinkėjimai pridėti prie jų. Socialdemokratų partijos bičiuliai panevėžiečius pasitikti naujuosius metus kvietė žvelgiant į viską daug pozityviau: „Šiandien visam pasauliui gali padovanoti vieną iš nuoširdžiausių dovanų: SAVO ŠYPSENĄ!“ – taip skambėjo šiltas sveikinimo tekstas pridėtas prie saldžių šventinių dovanų skirtų panevėžiečiams, kuris nusišypsoti privertė nevieną gavusį dovaną ir perskaičiusį sveikinimą.

LSDP bičiuliai iš gyventojų sulaukė ne ką prastesnių dovanų – jie nestokojo laiko pabendrauti su akcijos organizatoriais, pokalbiuose netrūko šypsenų, padėkų bei juoko. Gyventojai taip pat domėjosi ir miesto savivaldos aktualijomis, reiškė savo nuomonę įvairiais šiuo metu miesto Taryboje ar nacionaliniu mastu svarstomais klausimais, kvietė LSDP bičiulius atvykti į gyventojų bendruomenes bei jų renginius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: