Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ Alytuje įveikė „Wolves“ ekipą

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tarpušvenčiu sužaidė paskutiniąsias 2022 m. rungtynes. Trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 76:90 (21:16, 18:21, 19:32, 18:21) Alytuje įveikė „Wolves“ ekipą.

Pirmojo kėlinio pradžioje pirmuosius panevėžiečių taškus pelnė tritaškį iš kampo pataikęs Vytenis Lipkevičius (4:3), o po kelių akimirkų Željko Šakičiaus trys taškai pirmą kartą išvedė svečius į priekį (7:8). Vilkams pranašumą pavyko susigrąžinti, o po Ado Juškevičiaus tritaškio jį kiek labiau padidinti (19:12).

Antrąją dešimtį minučių sėkmingiau pradėjo „7bet-Lietkabelis“, ankstyvoje kėlinio stadijoje išlyginęs rezultatą Manto Rubštavičiaus tritaškiu (23:23), o netrukus Šakičiaus baudų metimais susigrąžino persvarą (27:30). Likus mažiau nei porai minučių rezultatas dar kartą tapo lygus, kai Kristianas Kullamae pelnė du taškus (37:37).

Į trečiojo kėlinio pradžios panevėžiečių spurtą tritaškiu atsakė vėl rezultatą išlyginęs Juškevičius (45:45). Kova ir toliau vyko taškas į tašką, kai lygybę dvitaškiu atstatė lygybę (55:55). Ketvirčiui artėjant prie pabaigos „Wolves“ kolektyvas vėl šiek tiek atitrūko, kai tikslą pasiekė Eigirdo Žukausko ir Mindaugio Lukauskio tritaškiai (64:57), o kėlinio pabaigoje techninės pražangos Rubštavičiui ir Čanakui leido vilkams įgyti devynių taškų persvarą (69:60).

Puikią atkarpą panevėžiečiams pavyko surengti ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet alytiškiai jau per tris minutes užsidirbo penkias komandines pražangas, o taškus sėkmingai rinko Gyorgy Golomanas (71:68), įpusėjus kėliniui Lipkevičius sumažino atsilikimą iki minimimo taikliu tolimu metimu, o Peno išvedė į priekį „7bet-Lietkabelį“ (74:75).

Visgi šeimininkai Žukausko ir Invernizzi taškų susigrąžino persvarą (78:75). Prasidėjus paskutinėms dviem minutėms Golomanas pelnė dar tris taškus ir sugrąžino status quo (78:78). Po minutės panevėžiečiams persvarą grąžino baudų metimus realizavęs Šakičius (79:80), vilkams užpulti varžovų nepavyko, kitoje atakoje Golomanas sėkmingai pataisė netikslų metimą (79:82), o dar vieną nesėkmingą ataką surengę šeimininkai turėjo pripažinti nesėkmę.

Šiose rungtynėse „7bet-Lietkabelis“ vertėsi be traumuoto Jamelo Morriso.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais sausio 7 d. –Panevėžyje svečiuosis Jonavos „Cbet“, o sausio 11 d. atvyks Slabožanskės „Prometey“ klubas iš Ukrainos.