Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ įveikė Jonavos „Cbet“ ekipą

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes namuose – šeštadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Betsafe-LKL čempionate 84:79 (16:13, 21:24, 23:22, 24:20) įveikė Jonavos „Cbet“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova, bet pirmojo kėlinio pabaigoje Donato Sabeckio pataikytas tritaškis leido panevėžiečiams pirmauti (16:13). Įpusėjus antrajam ketvirčiui dėjimo metu traumą patyrė Alenas Hadžibegovičius.

Be vieno iš aukštaūgių likusiam „7bet-Lietkabeliui“ pranašumo išsaugoti nepavyko ir jonaviečiai iki pertraukos rezultatą išlygino (37:37). Per pirmus du kėlinius panevėžiečiams Nikola Popovičius surinko 10 taškų.

Antrąją mačo dalį svečiai pradėjo šešiais taškais, bet netrukus atkarpa 7:0 atsakę panevėžiečiai vėl išsiveržė į priekį (44:43). Toks pat skirtumas tarp komandų liko ir prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui (60:59).

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjus paskutinėms dviems minutėms „7bet-Lietkabelis“ turėjo plius šešis, bet jonaviečiai greit ištirpdė deficitą iki minimumo (78:77).

Netrukus Valinskas pataikė iš toli, tuomet realizavo abu baudų metimus (83:77), Mike’as Lewisas pelnė du taškus, bet Orelikas baudos metimu įtvirtino pergalę (84:79).

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais Europos Taurėje (EuroCup BKT) lapkričio 7 d. su Breso Burgo „JL“ iš Prancūzijos.