Indrės Cibulskaitės nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ įveikė Klaipėdos „Neptūną“

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė antrąsias Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele-KMT) ketvirtfinalio serijos rungtynes – sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 79:76 (18:17, 17:21, 29:14, 15:24) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ ir bendru serijos rezultatu 168:167 pateko į turnyro finalo ketvertą, kuris vasario 17-18 d. vyks Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai, įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavę 4:10, tačiau šeimininkams pranašumą perimti pavyko ir po pirmų dešimties minučių Čanako auklėtiniai pirmavo 18:17.

Antrajame kėlinyje tęsėsi apylygė kova, bet ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Neptūnas“ (35:38). Per pirmus du kėlinius svečiams Ąžuolas Tubelis surinko 16 taškų, panevėžiečiams 9 pelnė Gediminas Orelikas.

Trečiajame kėlinyje panevėžiečiams pavyko surengti atkarpą 10:0 ir pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą (56:45), kurią išlaikė iki pat kėlinio pabaigos (64:52). Per tris kėlinius šeimininkai pataikė vienuolika tritaškių (11/24).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo šešias taškais be atsako, bet „7bet-Lietkabelis“ netrukus sugrąžino dviženklį pranašumą (71:58). Likus mažiau nei dviems minutėms komanda skyrė jau tik keturi taškai, bet Ignas Sargiūnas deficitą sumažino iki minimumo (74:73).

Prasidėjus paskutinei minutei tritaškiu atsakė Deividas Sirvydis (77:73), klaipėdiečių atsaka buvo nesėkminga, o kitoje aikštelės pusėje Sirvydis realizavo abi baudas (79:73). Visgi klaipėdiečiai nepasidavė, iš toli pasižymėjo Zsomboras Maronka (79:76), tačiau paskutinis Sargiūno dvitaškis buvo netikslus.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Pauliaus Valinsko ir Martyno Varno.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais Citadele-KMT ketvirtfinalyje sausio 30 d. su Vroclavo „Slask“, o vasario 7 d Panevėžyje svečiuosis Klužo-Napokos „U-BT“.