Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ įveikė Klaipėdos „Neptūną“

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ratęsė kovas vietinėse pirmenybėse. Pirmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 73:86 uostamiestyje (19:31, 17:22, 17:14, 20:19) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ ir pasiekė svarbią pergalę lenktynėse dėl trečiosios vietos turnyro lentelėje.

Rungtynės klaipėdiečiams prasidėjo nesėkme – sužaidus vos dvidešimt sekundžių traumą patyrė Nojus Mineikis. Jį pakeitęs Deividas Gailius tik pasirodęs ant parketo įsmeigė tritaškį ir išvedė šeimininkus į priekį (5:2). Įpusėjus kėliniui „Neptūnui“ pranašumą vėl sugrąžino keturis taškus paeiliui pelnęs ir puikiai mačą pradėjęs Austinas Wiley (9:7). Visgi kėliniui artėjant prie pabaigos panevėžiečiams Morrisas surinko penkis taškus be atsako ir svečiai kiek nutolo (14:22), o ketvirčio pabaigoje Murauskos tritaškis skirtumą padidino iki dviženklio (19:31).

Antrajame kėlinyje „7bet-Lietkabelis“ apsukų nesumažino, prabėgus keturioms minutėms Morrisas pataikė jau trečią tolimą metimą, netrukus Golomanas pridėjo du taškus ir svečiai įgijo rekordinę persvarą (24:44). Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiams atsilikiąm dar pavyko šiek tiek sušvelninti, kuomet likus mažiau nei dviems minutėms Gailius realizavo tris baudų metimus, o prasidėjus paskutinei minutei Girdžiūnas pataikė dar vieną baudą (36:53).

Po ilgosios pertraukos Wiley startavo penkiais taškais iš eilės, kurie leido Klaipėdos ekipai šiek tiek priartėti (41:53), tačiau aukštaūgio pastangas greitai nubraukė Maldūno dvitaškis ir du Morriso tolimi šūviai (41:61). Įsibėgėjant trečiajam kėliniui ant parketo pirmą kartą nuo gruodžio mėnesio pasirodė Željko Šakičius. Netrukus klaipėdiečiai surengė dar vieną spurtą: du baudų metimus pataikė Gailius, o Wiley pelnė dar penkis taškus (51:63).

Prabėgus trims minutėms ketivrtajame kėlinyje Mato Jogėlos baudų metimai sumažino šeimininkų atsilikimą iki dešimties taškų (59:69), bet už kelių akimirkų Morrisas penkiais taškais vėl trūktelėjo į priekį „7bet-Lietkabelį“ (61:76). Likus trims lemiamo ketvirčio minutėms Jogėlos tolimas metimas pasiekė tikslą ir po labai ilgos pertraukos sumažino klaipėdiečių deficitą iki vienženklio (71:78). Jam atsakė dvitaškį pataikęs Popovičius, netrukus dar pataikęs ir baudos metimą (71:81), klaipėdiečiams surengti sėkmingos atakos nebepavyko ir per likusią minutę svečiai tik dar labiau įtvirtino pergalę.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais balandžio 12 d. – Europos taurės aštuntfinalyje Panevėžyje svečiuosis Paryžiaus „Paris Basketball“ ekipa, o balandžio 16 d. atvyks Jonavos „Cbet“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.