Indre Cibulskaite photo

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir nutraukė keturių nesėkmių seriją

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia kovas Betsafe-LKL čempionate – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 90:63 (20:19, 26:18, 19:12, 25:14) namuose įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir nutraukė keturių nesėkmių seriją.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova – pirmąjį kėlinį tritaškiu uždaręs Vytenis Lipkevičius suteikė panevėžiečiams minimalų pranašumą (20:19).

Antrąjį ketvirtį pradėjęs 6:0 „7bet-Lietkabelis“ ir per tris minutes jau įgijo dviženklę persvarą (31:21), o į pertrauką nusinešė plius devynis (46:37). Per pirmus du kėlinius šeimininkams 11 taškų pelnė visus tris tritaškius pataikęs Lipkevičius.

Po pertraukos panevėžiečiai nesustojo ir per trečiąjį kėlinį padidino savo pranašumą iki šešiolikos (65:49). Per tris kėlinius Čanako auklėtiniai pataikė 21 dvitaškį iš 32.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Panevėžio ekipa turėjo jau plius devyniolika (78:59) ir rungtynių iš savo rankų jau nebepaleido.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais balandžio 28 d., kai į Panevėžį atvyks Utenos „Uniclub Casino – Juventus“.