Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ įveikė „Pieno Žvaigždes“ ir nutraukė nesėkmių seriją

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą vietinėse pirmenybėse. Šeštadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 71:77 (15:25, 15:13, 22:18, 19:21) Pasvalyje įveikė vietos „Pieno Žvaigždes“ ir nutraukė nesėkmių seriją Betsafe-LKL čempionate.

Mačo pradžioje du taškus pelnė Popovičius, po tritaškį pridėjo Morrisas su Lipkevičiumi ir panevėžiečiai išsiveržė į priekį (3:8), bet labiau atitolti svečiams nepavyko – įpusėjus pirmajam kėliniui Corey Allenas dvitaškiu dar kartą sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (14:15). Per likusį ketvirčio laiką „7bet-Lietkabelis“ surengė rimtesnį spurtą ir po Maldūno dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (15:25).

Antrąjį kėlinį pasvaliečiai pradėjo septyniais taškais paeiliui ir ištirpdė deficitą (22:25), tačiau po keturių Morriso taškų paeiliui panevėžiečiai vėl šiek tiek išsiveržė (24:31). Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei Morrisas įsmeigė tritaškį, kitoje atakoje realizavo baudos metimą ir į antrąją mačo dalį leido savo komandai nusinešti aštuonių taškų persvarą (30:38).

Po pertraukos Pasvalio ekipa ir toliau nepasidavė – įpusėjus trečiajam kėliniui Jaredas Cunninghamas tritaškiu priartino savo ekipą (42:46). Apylygė kova vyko iki pat kėlinio pabaigos, o jį dvitaškiu uždarė Vytenis Lipkevičius (52:56).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje du tritaškius pataikęs Rihardas Kuksikas antruoju metimu sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (60:61). Visgi panevėžiečiams pavyko sužaisti kiek geresnę atkarpą ir likus keturioms minutėms Golomanas baudų metimais pranašumą vėl padidino iki dviženklio (65:75).

Prasidėjus paskutinėms dviems minutėmis iniciatyvos ėmėsi Kuksikas – latvis surinko penkis taškus paeiliui (70:77), bet rimčiau priartėti šeimininkams laiko jau nebeužteko ir Panevėžio ekipa triumfavo.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ vasario 14 d. (antradienį) – Panevėžyje svečiuosis Kėdainių „Nevėžis-Optibet“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.