Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ Kaune nusileido vietos „Žalgiriui“

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pradėjo kovas Betsafe-LKL pusfinalyje – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 93:72 (33:14, 15:24, 18:22, 27:12) Kaune nusileido vietos „Žalgiriui“, kuris serijoje išsiveržė į priekį (1:0). Antrasis mačas jau ketvirtadienį vyks Panevėžyje.

Dvikova Kaune prasidėjo rezultatyviu pirmu kėliniu, per kurį žalgiriečiams pavyko susikurti solidžią persvarą (33:14). Per pirmas dešimt minučių kauniečiai pataikė 5 tritaškius (5/8 trit.), tuo tarpu svečiai 6 sykius suklydo.

Antrojo ketvirčio pradžioje komandas jau skyrė 21 taškas (35:14), tačiau panevėžiečiai nepasidavė ir iki pertraukos sumažino atsilikimą jau tik iki 10 (48:38). Pirmoje rungtynių pusėje „7bet-Lietkabelį“ į priekį vedė 16 taškų pelnęs Gediminas Orelikas ir 10 surinkęs Diante Baldwinas.

Svečiai nesustojo ir trečiajame ketvirtyje – laimėję jį panevėžiečiai deficitą sumažino vos iki 6 taškų ir sugrąžino intrigą į rungtynes. Vien per trečiąjį kėlinį panevėžiečiams net 10 taškų surinko Djordje Gagičius.

Visgi spurtą 12:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje surengę kauniečiai vėl nutolo (80:63), vėliau spurtą dar labiau pratęsė, likus mažiau nei keturioms minutėms pirmavo 22 taškais (89:65) ir, nepaisant panevėžiečių kovos, pergalės iš savo rankų jau nebepaleido.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais gegužės 23 d., kai į Panevėžį antrajam pusfinalio serijos mačui atvyks Kauno „Žalgiris“.