P. Židonio nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose pralaimėjo Prienų „Labas Gas“ ekipai

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą vietinėse pirmenybėse. Šeštadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 74:86 (15:28, 18:15, 19:22, 22:21) namuose nusileido Prienų „Labas Gas“ ekipai.

Rungtynes sėkmingiau Jamilo Wilsono ir Roberto Keliačiaus taškais pradėjo svečiai, bet jau už kelių minučių po penkių Gedimino Oreliko taškų ir Stefano Peno tritaškio pranašumą perėmė panevžėčiai (13:9). Visgi prieniškiams pavyko surengti geresnę atkarpą – Mariaus Kiltinavičius auklėtiniai pelnė dešimt taškų be atsako, o Wilsonas baudų metimais padidino Prienų komandos pranašumą iki dviženklio (13:23).

Pirmąjį kėlinį svečiai užbaigė Dominyko Domarku tritaškiu ir dar labiau padidino persvarą (15:28). Per antrąjį ketvirtį „7bet-Lietkabeliui“ kelis kartus buvo pavykę sumažinti deficitą iki vienženklio, bet kėlinio pabaigoje Justinas Jogminas realizavo abu baudų metimus ir vėl grąžino svečiams dviženklį pranašumą (33:43).

Po ilgosios pertraukos šeimininkams po Oreliko tritaškio pavyko aptirpdyti deficitą (46:47), bet tolimais šūviais atsakė ir varžovai iš Prienų (49:58), o dviženklę persvarą „Labas Gas“ ekipai sugrąžino dvitaškį su pražanga pataikęs Wilsonas (49:61). Išlaikyti atotrūkį svečiams pavyko iki pat kėlinio pabaigos, kai paskutinės atakos metu dar vieną tolimą metimą įsmeigė Dominykas Domarkas (52:65).

Ketvirtą kėlinį puikiai pradėjo du kamuolius perėmęs ir penkis taškus paeiliui pelnęs Stefanas Peno (57:65). Įpusėjus kėliniui šeimininkų deficitą dar labiau sušvelnino Lipkevičiaus tritaškis ir Golomano dėjimas greitoje atakoje (68:72), o netrukus Peno pataikė dar vieną tritaškį (71:74). Visgi Prienų komandai šešis taškus be atsako pelnė Kyanas Andersonas ir svečiai vėl kiek atitolo (71:80) ir šeimininkams sugrįžti į rungtynes laiko nebeužteko.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ vasario 5 d. (kitą sekmadienį) – Panevėžyje svečiuosis Šiaulių komanda, vasario 8 d. atvyks Venecijos „Umana Reyer ekipa“.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.