Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pirmose namų rungtynėse iškovojo pergalę

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė pirmąsias 2023-24 m. sezono namų rungtynes – pirmadienio vakarą Kalnapilio arenoje Roberto Štelmaherio auklėtiniai antrosiose Betsafe-LKL reguliariojo sezono rungtynėse 95:92 (24:25, 25:20, 20:19, 22:24) palaužė Pasvalio „Pieno Žvaigždes“.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviumi pirmuoju kėliniu, kurį užbaigė taiklus Brando Tabbo tritaškis, išvedęs svečius į priekį minimaliu skirtumu (24:25). Per pirmą ketvirtį šeimininkai atliko dešimt rezultatyvių perdavimų, iš kurių du – starto penkete rungtynes pradėjęs Liutauras Lelevičius.

Antrajame ketvirtyje kova ir toliau vyko taškas į tašką, tačiau į antrąją mačo dalį panevėžiečiams pavyko nusinešti keturių taškų pranašumą (49:45). Per pirmus du kėlinius „7bet-Lietkabeliui“ Gediminas Orelikas pelnė trylika taškų.

Po pertraukos panevėžiečiai sužaidė kiek geresnę atkarpą ir sužaidus kelias minutes po Pauliaus Valinsko tritaškio įgijo dviženklį pranašumą (58:47). Svečiams dar pavyko jį ištirpdyti – likus dviems minutėms komandas skyrė keturi taškai (88:84). Visgi panevėžiečiams pavyko sėkmingiau sužaisti pabaigą ir iškovoti pergalę.

„7bet-Lietkabeliui“ Gediminas Orelikas surinko 30 taškų ir 35 naudingumo balus.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais rugsėjo 30 d. su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“, spalio 7 d. Panevėžyje svečiuosis „Gargždai“, spalio 10 d. – Salonikų „Aris“ iš Graikijos.