Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sezoną pradėjo nesėkme

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ oficialiai pradėjo 2023-24 m. sezoną – šeštadienio vakarą Roberto Štelmaherio auklėtiniai pirmosiose Betsafe-LKL reguliariojo sezono rungtynėse 91:81 (16:14, 29:24, 18:26, 28:17) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“.

Rungtynių pradžioje komandoms prireikė laiko įsibėgėti: po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai pirmavo dviem taškais (16:14), o itin rezultatyviame antrajame ketvirtyje padidino savo pranašumą iki septynių (45:38).

Per pirmus du kėlinius „Neptūnas“ pataikė devynis tritaškius, iš kurių net penkis įsmeigė Sterlingas Gibbsas. Tuo tarpu panevėžiečiai atliko dvylika rezultatyvių perdavimų ir perėmė penkis kamuolius.

Po pertraukos Panevėžio ekipai pavyko persverti rezultatą, bet įpusėjus trečiajam ketvirčiai šeimininkai spurtavo 8:0 ir susigrąžino pranašumą (55:48).

Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus (72:72), bet jau po poros minučių po septinto taiklaus Gibbso tritaškio šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (85:74).

Svečiams dar buvo pavykę sumažinti deficitą iki penkių taškų, bet likus 35 sekundėms rungtynes uždarė tritaškį pataikęs Zsomboras Maronka (89:81). Klaipėdiečiai šiose rungtynėse pataikė 18 tolimų metimų.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais rugsėjo 25 d. su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, rugsėjo 30 d. Panevėžyje svečiuosis Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, spalio 7 d. – „Gargždai“.