Kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ Šiauliuose įveikė vietos ekipą

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes – sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Betsafe-LKL čempionate 74:88 (19:30, 16:17, 17:18, 22:23) Šiauliuose įveikė vietos ekipą ir iškovojo septintą pergalę paeiliui.

Dvikovos pradžioje šešis tritaškius pataikę panevėžiečiai jau per pirmąjį kėlinį pelnė trisdešimt taškų ir įgijo dviženklę persvarą (19:30).

Antrajame ketvirtyje svečių pataikymas kiek nusimušė, tačiau išsaugoti dviženklį pranašumą Panevėžio ekipai pavyko iki pertraukos (35:47). Per pirmus du kėlinius „7bet-Lietkabeliui“ po 10 taškų pelnė Maldūnas ir Orelikas.

Trečiąjį kėlinį vėl vienu tašku laimėjo panevėžiečiai ir toliau sėkmingai laikėsi priekyje (52:65). Likus kiek daugiau nei dviems minutėms Lipkevičus padidino svečių pranašumą iki šešiolikos (76:83) ir šiauliečiams laiko sugrįžti jau nebeužteko.

„7bet-Lietkabeliui“ 19 taškų surinko Martynas Varnas, Gediminas Orelikas pridėjo 17, Gabrielius Maldūnas – 12.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais gruodžio 3 d. su Kauno „Žalgiriu“, gruodžio 6 d. priims Podgoricos „Budučnost“ iš Juodkalnijos, o gruodžio 9 d. į Panevėžį atvyks Mažeikių „M Basket-Delamode“.