NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

Panevėžio apskrities policijos galiūnas – tarp prizininkų

Gegužės 29 dieną Ukmergėje vyko tradicinės Lietuvos policijos galiūnų varžybos. Jose trečiąją vietą iškovojo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas Vilius Petrauskas. Jis praėjusių metų pirmenybėse neturėjo sau lygių. 2015 metų stipriausiu šalies policijos pareigūnu tapo šventės šeimininkų atstovas – ukmergiškis Nerijus Butėnas.

18 stipriausių šalies pareigūnų iš Vilniaus, Kauno, Telšių, Panevėžio, Utenos, Šiaulių ir Tauragės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų išbandė savo jėgas. Panevėžio apskrities policijos galiūnas Vilius Petrauskas, be abejonės, buvo pats žymiausiais varžybų dalyvis, laurus skynęs Lietuvos galiūnų čempionatuose, įvairiuose turnyruose ir varžybose. Šiais metais jis nusileido užėmusiam antrąją vietą galiūnui iš Telšių D. Butkevičiui ir pirmosios vietos laimėtojui Nerijui Butėnui.

Dalyviai varžėsi įdomiose ir didžiulės jėgos bei ištvermės reikalaujančiose rungtyse: nešė lagaminus ir naščius, kėlė rąstą, vertė padangą, tempė automobilį. Panevėžio apskrities policijos atstovas buvo pirmas ir sėkmingiausiai pasirodė padangos vertimo rungtyje, 250 kg naščių nešimo ant pečių rungtyje buvo antras.

Varžybas stebėjo gausus būrys jėgos sporto mėgėjų, kolegos aistringai palaikė savo atstovus. Stipriausius Lietuvos policininkus sveikino Ukmergės rajono meras Rolandas Janicka, Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas ir Ukmergės policijos viršininkas Mindaugas Petrauskas.

Karolina Miganovičienė

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.