Panevėžio apskrities vaiko teisių gynėjai gyventojus kviečia į atvirų durų dieną

Šių metų spalio 7 d. (ketvirtadienį) Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Panevėžio apskrities skyriuose rengiama atvirų durų diena. Jos metu apskrities gyventojai galės užduoti rūpimus klausimus specialistams – gynėjams, teisininkams, skyrių vadovams – išsiaiškinti dominančią su vaiko, tėvų, globėjų teisėmis ir pareigomis susijusią informaciją.

„Kiekvieną savaitę sulaukiame gyventojų užklausų įvairiausiomis temomis – nuo buto pardavimui reikalingų dokumentų iki skyrium gyvenančių tėvų bendravimo su vaiku tvarkos. Žmonės skambina sužinoti, kaip Tarnyba reaguoja į pranešimus apie galimus vaiko teisių pažeidimus, ar reikalingi papildomi dokumentai norint su vaiku išvykti į užsienį, kur kreiptis norint susitvarkyti su vaikų išlaikymu susijusius klausimus, ar gali skyrium gyvenančių tėvų vaikai svečiuotis pas giminaičius ir panašiai. Esame pasiruošę visuomenei betarpiškai atsakyti į visus rūpimus klausimus“, – sako Panevėžio apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) vedėja Žaneta Ginaitė.

Atvirų durų dienos metu konsultuoti gyventojus bus pasiruošę ne tik Vaiko teisių apsaugos tarnybos teritorinio skyriaus, bet ir iš kitų apskrities skyrių atvykę specialistai.

„Gyvename epidemijos sąlygomis, todėl į atvirų durų dienos konsultacijas gyventojus kviečiame registruotis iš anksto, o konsultacijos laikas bus ribotas. Tačiau išklausysime kiekvieną, o prireikus specialistai su gyventojais susitiks ir dar kartą“, – sako Ž. Ginaitė.

Panevėžio apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriuose atvirų durų dienos konsultacijos gyventojams vyks spalio 7 d. nuo 13:00 iki 16:00 val.

Registracija telefonu – 8 614 37942 arba el. paštu panevezio.apskritis@vaikoteises.lt .

Panevėžio apskrities Vaiko teisių apsaugos skyrių adresai:

Vaiko teisių apsaugos skyrius Panevėžio mieste – Vasario 16-osios g. 60, Panevėžys;

Vaiko teisių apsaugos skyrius Panevėžio rajone – Vasario 16-osios g. 60, Panevėžys;

Vaiko teisių apsaugos skyrius Biržų rajone – Rotušės g. 12 , Biržai;

Vaiko teisių apsaugos skyrius Kupiškio rajone – L. Stuokos-Gucevičiaus a. 9, Kupiškis;

Vaiko teisių apsaugos skyrius Pasvalio rajone – P. Avižonio g. 25A, Pasvalys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: