Panevėžio apygardos teisme pradėta nagrinėti civilinė byla, iškelta viešajai įstaigai Egidijaus Dragūno fondui

Balandžio 14 dieną Panevėžio apygardos teismas atvertė bylą dėl viešosios įstaigos Egidijaus Dragūno fondo neteisėto praturtėjimo. Ieškinį prieš atlikėjo vardu pavadintą fondą padavęs vilnietis P. Š. prašo teismo jam priteisti 104 374,82 Eur.

Ieškovas nurodo, kad pagal sutartį rūpinosi grupės „Sel“ dvidešimtmečio turo Lietuvoje organizavimu. P. Š. teigia, kad minėta beveik 104,4 tūkst. Eur suma, kuri buvo gauta už parduotus bilietus į grupės „Sel“ jubiliejinį gimtadienio koncertą Kauno halėje, vykusį 2012 m. lapkričio 24 d., priklausė jam, tačiau suklastojus dokumentus buvo neteisėtai pervesta į Egidijaus Dragūno fondo sąskaitą.

Ieškovas taip pat prašo teismo priteisti jam iš Egidijaus Dragūno fondo 5 procentų dydžio metines palūkanas už priteistą sumą nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir bylinėjimosi išlaidas.

Šios dienos posėdyje teismas išklausė abiejų proceso šalių advokatus, taip pat nusprendė, kokius liudytojus yra reikalinga kviesti į teismo posėdžius ir išklausė ieškovą P. Š.

Kitas teismo posėdis paskirtas gegužės 26 d.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: