Panevėžio apylinkės teismas laukia Kolegijos teisės studentų

Šiandien pas Panevėžio apylinkės teismo pirmininkę Virginiją Breskienę apsilankė Panevėžio kolegijos vadovės aptarti teisės krypties studijų.

Panevėžio apylinkės ir Kolegijos bendradarbiavimas tęsiasi jau keletą metų. Teismo pirmininkė dalyvauja baigiamųjų teisės studijų krypties darbų vertinimo komisijoje, teisėjai dėsto studentams, studentai priimami atlikti praktiką bei savanoriauti  teisme.

„Mes mielai priimame Kolegijos teisės studentus atlikti praktiką teisme, kviečiame ir savanoriauti. Pas mus studentai turi galimybę susipažinti su teismų sistema, teisininko ir teisėjo profesija, teismo institucijos darbu. Apylinkės teisme sėkmingai dirba baigusieji Kolegijos ne tik teisės, bet ir informatikos, kitas studijų kryptis. Šiuo metu galime pasiūlyti teismo posėdžių sekretoriaus darbą, o turintiems teisės magistro išsilavinimą – teisėjų padėjėjų pareigas“, – sakė teismo pirmininkė V. Breskienė.

Susitikime dalyvavusios Kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Daiva Beržinskienė – Juozainienė, Socialinių mokslų fakulteto dekanė Rasa Glinskienė ir teisės studijų krypties studijų programos Teisės komiteto pirmininkė Ermina Čižienė informavo, kad šiemet surinkta viena teisės studijų krypties grupė – 14 studentų. Planuojant teisės mokymų programą viešnioms buvo aktualu išgirsti teismo pirmininkės nuomonę apie studentų parengimą, aptarti, kokios būtų aktualios teisės studijų baigiamųjų darbų temos, galimybė studentams kaip ir iki šiol atlikti praktiką teisme. Teismo pirmininkė V. Breskienė pasiūlė pakviesti studentus prisijungti prie teismo savanorių komandos, atvykti savanoriauti teisme ir taip iš arčiau susipažinti su teismo darbu, teisėjo profesija.

Susitikimo metu sutarta ir toliau tęsti dalykišką ir abipusiai naudingą Panevėžio apylinkės teismo ir Panevėžio kolegijos bendradarbiavimą.

 

 

Panevėžio apylinkės teismo inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: