Panevėžio darbiečiai patvirtinti kandidatais į Seimą

Penktadienį, kovo 4 d., Panevėžyje įvyko Darbo partijos Tarybos posėdis, skirtas būsimiems rinkimams į Seimą. Taryboje patvirtinti kandidatai į vienmandates rinkimų apygardas 2016 m. LR Seimo rinkimuose, paskelbtas Darbo partijos rinkiminis šūkis bei pristatytos rinkimų kampanijos kryptys.

Svarbiausias Tarybai iškeltas klausimas – vienmandatininkų tvirtinimas. Dalis (34) vienmandačių kandidatų jau buvo patvirtinti ankstesnių partijos Tarybų metu, o Panevėžyje buvo patvirtinti dar 33. Tad iš viso Darbo partija jau yra patvirtinusi 67 kandidatus į 71 vienmandatę rinkimų apygardą 2016 m. LR Seimo rinkimuose.

Vyriausioji rinkimų komisija ateinantiems rinkimams pakeitė kai kurių vienmandačių apygardų ribas, todėl likę 4 vienmandatininkai bus patvirtinti partijos suvažiavimo metu balandžio mėnesį.

Darbo partijos Tarybą sudaro 114 narių, ji yra aukščiausias Partijos valdymo organas, veikiantis tarp Suvažiavimų.

Darbo partijos taryboje patvirtinti kandidatai vienmandatėse rinkimų apygardose 2016 m. LR Seimo rinkimuose: Nevėžio apygardoje – Petras Narkevičius; Vakarinėje apygardoje – Alfonsas Petrauskas ir Aukštaitijos apygardoje – Rimantas Trota.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: