AINA.LT nuotr.

Panevėžio „demokratai“ išsirinko kandidatą į merus

Ketvirtadienį Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Panevėžio miesto skyrius pakartotinuose rinkimuose išsirinko kandidatą į merus. Juo tapo 39 metų dabartinis Panevėžio miesto mero pavaduotojas Lauras Jagminas. Už jo kandidatūrą balsavo 48 partijos skyriaus nariai. Visuotiniame partijos skyriaus narių susirinkime dalyvavo 90 partiečių.

Paaiškėjo, kad vietoj trijų, kaip buvo skelbiama prieš savaitę, partijos nariai kandidatą į merus rinko iš vieno kandidato. Panevėžio miesto demokratų partijos “Vardan Lietuvos“ Panevėžio skyriaus pirmininkė Solveiga Dagė bei  Rimantas Narkūnas savo kandidatūrų nebekėlė.

„Prieš visuotinį partijos skyriaus susirinkimą, mes turėjome trijų kandidatų susitikimą, kartu su partijos vadovybės atstovais, kurie buvo prisijungę nuotoliniu būdu ir demokratiniu keliu radome kompromisą, kuris manau tikrai bus naudingas visam partijos Panevėžio skyriui ir duos teigiamų rezultatų“, – sakė L. Jagminas.

Pasak L. Jagmino, Rimantas Narkūnas bus kandidatų partijos sąraše pirmas numeris ir ves partiją į rinkimus. S. Dagė sąraše bus antra, o pats Lauras – partijos kandidatas į merus bendrame kandidatų sąraše bus trečias.

Pirmuose partijos skyriaus rinkimuose kandidatu į Panevėžio miesto merus išrinktas Panevėžio miesto tarybos narys Rimantas Narkūnas AINA.LT portalui teigė, kad jį tenkina pastarasis susitarimas.

„Šiandienos kompromisinis sprendimas man buvo priimtinas ir aš sutikau atsiimti savo kandidatūrą į merus ir tapti partijos skyriaus rinkimų sąrašo pirmu numeriu bei vesti partijos skyrių  į rinkimus“, – sakė R. Narkūnas.

Priminsime, kad prieš keletą mėnesių kandidatu į Panevėžio miesto merus išrinktas Panevėžio miesto tarybos narys Rimantas Narkūnas partijos valdybos oficialiai patvirtintas nebuvo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: