Panevėžio „Garso“ kino teatro pastatas griaunamas ar perkraustomas?

Pirmadienį pradedami Panevėžio „Garso“ kino teatro pastato griovimo darbai ruošiantis vietoje jo statyti Stasio Eidrigevičiaus menų centrą, BNS patvirtino Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Griovimas atidėliotas apie mėnesį dėl visuomenininkų priešinimosi ir neaiškumų dėl paties menininko pozicijos.

Tokios naujienos ryte pasirodė Lietuvos visuomenės informavimo priemonėse.

Tačiau šiandien po 17 val. Panevėžio miesto savivaldybė išplatino pranešimą, kad patikslina informaciją dėl kino centro „Garsas“ ir teigia, kad vyksta tik perkraustymo darbai.

„Kino centro „Garsas“ perkėlimo darbai, kaip ir yra numatyta sutartyje su rangovu, vyksta iki šiol. Žiniasklaidoje šiandien pasirodžiusi žinia, kad kino centras „Garsas“ yra griaunamas, nėra teisinga. Jokių konstruktyvo demontavimo darbų rangovas nevykdė, vyksta tik perkraustymo procesas. Jo metu buvo demontuota vidaus įranga, kino rodymo aparatūra, kabeliai, instaliacinės bei garsą slopinančios medžiagos, reikalingos įstaigos veiklai pratęsti. Dėl šios priežasties neišvengiamai demontuotos ir visa tai dengusios apdailos medžiagos. Rangovas Panevėžio miesto savivaldybę informavo, kad pastarosiomis dienomis didelio dėmesio žiniasklaidoje sulaukusius fasado apdailos demontavimo darbus savo iniciatyva vykdė kino centro „Garsas“ darbuotojai”, – rašoma savivaldybės pranešime.AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: