Panevėžio jaunimą kviečia „EUROTACINĖS 2015“

Šiais metais smagūs ir įdomūs Europos jaunimo savaitės renginiai neaplenks ir Panevėžio miesto. Gegužės 4-10d. miesto jaunimą džiugins įvairūs renginiai europinėmis temomis.

Europos jaunimo savaitės ambasadoriai organizuos „Idėja+“ renginį mūsų mieste, kuriame geriausiai pasirodę jaunuoliai turės galimybę toliau varžytis nacionaliniame „Idėja+“ konkurse. Panevėžio 5-osios gimnazijos moksleiviai žmones džiugins ir kvies judėti jų iniciatyva kurto „flashmobo“ Europos dienai ritmu.
Panevėžio Jaunųjų konservatorių lygos skyrius šia proga jau antrus metus iš eilės organizuoja „EUROTACINĖS“ –išradingas orientacines varžybas skirtas Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą metinėms paminėti. Varžybos kviečia Jus plačiau susipažinti su Europos Sąjungos istorija keliaujant po Panevėžio miestą, sužinoti ir kitu kampu pažvelgti į miesto istoriją. Praėjusių metu „EUROTACINĖS“ varžybos sulaukė nepaprastai didelio jaunimo susidomėjimo ir aktyvumo, todėl šiais metais dalyvių laukia dar daugiau netikėtų užduočių ir puikūs prizai.

Naujai išrinkta Jaunųjų konservatorių lygos Panevėžio skyriaus pirmininkė Greta Šaduikytė paklausta, kodėl šiais metais taip pat vykdo šias orientacines atsakė: „Mes labai džiaugiamės, kad šios orientacinės praeitais metais sulaukė tikrai didelio jaunimo susidomėjimo ir po jų gavome ne vieną prašymą pakartoti orientacines ir šiemet. Todėl be jokių abejonių, tęsdami jau tradicija tapusias orientacines varžybas „EUROTACINĖS“ kviečiame visus norinčius jau dabar registruotis ir išbandyti savo jėgas JKL Panevėžio skyriaus organizuojamame renginyje, kuris vyks Gegužės 10d. !“

Norėdami dalyvauti orientacinėse varžybose Gegužės 10d. 12val. kartu su komanda registruokitės čia: http://goo.gl/IhqI5r

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: