Tado Kontauto nuotr.

Panevėžio Kalėdų eglė bus įžiebta šį penktadienį

Šiemet Panevėžio miesto savivaldybė su Kalėdų egle ir miesto centro puošyba pernelyg neišlaidavo ir apsiribojo keliomis dešimtimis tūkstančių eurų. Be to, šiemet Panevėžyje kalėdinis laikotarpis bus sutrumpintas, o eglė bus nupuošta iš karto po Trijų Karalių.

Panevėžio miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus vyriausios komunikacijos specialistės Loretos Kaškelienės teigimu, Panevėžio Kalėdų eglė Laisvės aikštėje bus įžiebta penktadienį, gruodžio 2 dieną 18 valandą, o jos puošyba savivaldybės biudžetui kainuos 40,9 tūkst. eurų.

Anot L.Kaškelienės, šių metų Panevėžio Kalėdų eglė turės kelias tolyn į aikštę besidriekiančias skraistes. Šalia jos veiks Kalėdinis paštas, o į specialią dėžutę įmetus laišką eglė sužibs papildomomis šviesomis bei įsijungs muzika.

Pasiteiravus apie taupymą, savivaldybės atstovė konstatavo, kad taupant lėšas eglės papuošimui bus naudojamos elektros energiją taupančios LED lemputės, o šventinis laikotarpis Panevėžyje šiemet bus dviem savaitėmis trumpesnis – Kalėdų eglė panevėžiečius ir miesto svečius džiugins tik iki sausio 8 dienos.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: