Panevėžio kolegijos nuotr.

Panevėžio kolegijoje įsikūrė Jaunuolių dienos centro mobili kavinukė „Solidarumo kava“

Ar mėgstate kavą, kuri kvepia solidarumu? – ne tik kolegijos, bet ir visos Panevėžio bendruomenės klausia Panevėžio kolegijos Biomedicinos mokslų fakultetas, kuriame pirmadieniais – ketvirtadieniais įsikūrė Jaunuolių dienos centro mobili kavinukė „Solidarumo kava“.

Baristos kviečia nepraeiti pro šalį, užsukti į Biomedicinos mokslų fakultetą, pasimėgauti puodeliu kavos, pasmaguriauti su meile pagamintą skanėstą ar saldžių gardėsių, kuriuos tiekia Solidarumo kavos partneriai.

Jaunuolių dienos centro darbuotoja Ieva Karulaitienė – Panevėžio kolegijos alumni, tad iš įstaigoje praktiką atliekančių studentų išgirdusi aikčiojimus apie tai, kaip gerai būtų fakultete turėti galimybę įsigyti gardžiai kvepiančios kavos ar šiltos arbatos, tuojaus pateikė pasiūlymą – grįžti į savo Alma Mater su komanda ir patenkinti jų poreikius. Panevėžio kolegija ir Jaunuolių dienos centras bendradarbiauja ne vienerius metus: studentai įstaigoje semiasi patirties, žengia pirmuosius profesinės karjeros žingsnius. Džiugu, kad bendradarbiavimas neapsiriboja praktikos, baigiamųjų darbų vertinimais, o tampa ir kūrybiškais sprendimais.

Solidarumo kava laukia jūsų pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 11 iiki 13.30 val. Biomedicinos mokslų fakultete – Klaipėdos g.29, Panevėžys. Organizatoriai žada: „kiekvienas puodelis bus kupinas nuoširdžių palinkėjimų ir empatijos!“

Panevėžio kolegijos inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: