Panevėžio kolegijos nuotr.

Panevėžio kolegijoje vyko susitikimas-vakaronė „Panevėžio kolegija: du dešimtmečiai vizijos link“

Džiaugsmingos emocijos, apsikabinimai ir sveikinimai lydėjo susitikimo-vakaronės „Panevėžio kolegija: du dešimtmečiai vizijos link“ dalyvius, vieną vasario popietę besirenkančius kolegijos salėje, kelioms valandoms virtusia improvizuota kavine.

Ekrane keičiantis kolegijos istoriją primenančioms nuotraukoms renginio vedėja ir kolegijos vadovai sveikino buvusius darbuotojus, kolegijos steigėjus, jos veiklos puoselėtojus bei dabartinio kolegijos veido kūrėjus.

Ne kartą skambėjo padėka tiems buvusiems darbuotojams, kurie įvairiais laikotarpiais savo darbo vietose nuoširdžiai darė tai, ko tuo metu labiausiai reikėjo kolegijai, kurių darbo dėka kolegija įveikė dviejų dešimtmečių iššūkius ir tapo šiuolaikine modernia ir socialiai atsakinga aukštąja mokykla.

Beveik dvidešimtmečiu atgal salę grąžino buvusio vyrų ansamblio „Kolegijos tigriukai“ nario Vaido Dzežulskio nostalgiškos dainos. Buvo prisiminti daugelis „pirmų kartų“ ir iš dėlionės gabalėlių surinkti linksmi dvidešimtmečio įvykių vaizdai.

Mikrofonui keliaujant nuo stalo prie stalo perduoti negalėjusių atvykti į renginį sveikinimai, išgirsta daug gerų žodžių apie kolegas ir tylos minutėje mintimis pasikalbėta su tais, kurie per dvidešimtmetį išėjo anapus, bet liko įsipynę darbuose ir įsismelkę į širdis…

Į naujosios kolegijos studijų bazės apžiūrą susitikimo dalyviai išėjo nešini dovanėlėmis, tarp kurių ir knyga „Panevėžio kolegija: du dešimtmečiai vizijos link“ – kaip padėka tiems, kurie studijų programos vertinimui ar institucinei akreditacijai ruošėsi tarsi žūtbūtiniam mūšiu, kurių dėka kolegija įveikė sunkumus, sutvirtėjo, įgijo daugybę draugų ir partnerių.

Panevėžio kolegijos inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: