Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio krašto žolininkė kviečia kelionei į stebuklingą augalų pasaulį

Artėjant vienai gražiausių vasaros švenčių – Žolinei, rugpjūčio 10 d., trečiadienį, 11 val. Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su Žaliojo sveikatos klubo „Žolinčių akademija“ lektore, reiki meistre, žoliavimo puoselėtoja Dalia Petraitiene.

Žolininkė pristatys žoliavimo meną, supažindins su senosiomis tradicijomis, papasakos apie augalų gydomąsias ir kitas galias, patars, kokių vaistažolių dar galėtume suskubti šią vasarą prisirinkti.

Vyks žolelių arbatų degustacija, o neturintieji galimybių patys apsirūpinti gamtos dovanomis, galės įsigyti žolininkės surinktos produkcijos.

D. Petraitienė – Panevėžio rajone, Paliūniškyje, gyvenanti žinoma liaudies medicinos propaguotoja, jogos meistrė. Įgyti naujos patirties ne kartą vyko į Indiją ir savo žiniomis mielai dalijasi su visais besidominčiais gamtos galiomis, sveika gyvensena ir dvasiniu augimu.

Ypatingai vertindama žmogaus ryšį su gamta, žolininkė ne tik naudoja vaistažolių gydomąsias savybes, bet vertina ir patį žoliavimą.

„Žmogų gydo ne tik augalai, jų arbatos ir nuovirai, bet ir rinkimo procesas, betarpiškas bendravimas su augalu“, – sako ji.

Susitikime taip pat išgirsime patarimų, kaip rinkti vaistažoles nekenkiant gamtai.

Renginys nemokamas.

Panevėžio rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: