Panevėžio kultūros centras vėl jungiasi prie žiemos gastronomijos savaitės

Panevėžio kultūros centras, kartu su miesto garsiausiomis maitinimo įstaigomis, kviečia į įspūdingą kulinarijos ir meninės kultūros kelionę – „Žiemos gastronomijos savaitė. DVARŲ PASLAPTYS“.

Vasario 19 – 25 dienomis, kiekvieną vakarą miesto kavinės ir restoranai atidarė duris į neįprastą skonių pasaulį. Degustacinių vakarienių metu kiekvienas dalyvis turės galimybę mėgautis specialiai šiam renginiui sukurtų patiekalų skoniais, kuriuos praturtins meninės programos. Kiekviena vakarienė taps ne tik skonio, bet ir kultūros kelione į praeitį, leidžiančią atrasti dvarų gyvenimo paslaptis.

Gastronomijos savaites metu:

 • Kiekviena vakarienė taps ne tik skonio iškilmė, bet ir kultūros potyriu, kurį papildys vietos menininkų performansai, aktoriai ar muzikantai.
 • Kiekvieną vakarą skirtingos maitinimo įstaigos siūlys unikalius patiekalus, kuriuos sukurti įkvėpė senosios dvarų tradicijos ir paslaptys.

„Žiemos gastronomijos savaitė. DVARŲ PASLAPTYS“ programą sudaro:

 • Vasario 19-25 d. KAVINĖ „VASARIS“

Kasdien pietaujančiųjų laukia vaišės – dvariškas ragaišis su juodojo fermentuoto                 česnako bei sviesto pagardu!

 • Vasario 22 d., 19:00, KAVINĖ „KARČEMA RUŽAVA“
  • TARP BŪTIES IR ATMINTIES… Jūsų lauks iš atminties sugrįžę būties prisiminimai, dainos ir šmaikštūs pašnekesiai, kuriais dalinsis Karčemos Ružavos Šimkorka su savo svečiais, bus patiekta keturių patiekalų degustacinė vakarienė.
 • Vasario 23 d., 19:00, KAVINĖ „KAFENHAUZ“
  • ŽIDINIO ŠVIESA TADA IR DABAR… Židinio šviesos nutviekstoje menėje jūsų lauks jauki autentiškų pasakų meninė improvizacija, kurių pasakojama istorija intriguos ir nukels į malonius praeities vaikystės prisiminimus, o pateikta keturių patiekalų degustacinė vakarienė nepaliks abejingų.
 • Vasario 24 d., 19:00, RESTORANAS „VASARIS“
  • VIENĄ KARTĄ MENĖJE… Jus pasitiks puikus maisto ir muzikos spektaklis, iš V. Meištavičiaus palikuonių atsiminimų atkurti dvariški užkandžiai ir trys dvariški patiekalai, kurių skonį pagardins dvaro svečių vynas. Mes Jums garantuojame Pajuosčio dvaro (ne)papasakotą istoriją!

Ši savaitė ne tik praturtins jūsų skonio receptorius, bet ir atskleis senas miesto ir regiono meno, kultūros bei gastronomijos paslaptis.

Meninėje ir kultūrinėje programoje dalyvauja Panevėžio kultūros centro darbuotojai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: