Panevėžio liberalai facebook nuotr.

Panevėžio liberalai siekia atjauninti skyrių

Šeštadienį vykusiame Liberalų sąjūdžio Panevėžio miesto skyriaus ataskaitiniame rinkiminiame susirinkime antrai dvejų metų kadencijai skyriaus pirmininku perrinktas 63 metų Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas, prieš porą dešimtmečių pustrečių metų ėjęs ir Panevėžio miesto mero pareigas.

Į skyriaus vadovus be Panevėžio regiono koordinatoriaus V.Jakšto susirinkime buvo pasiūlyta ir ilgamečio Panevėžio miesto tarybos nario, J.Miltinio dramos teatro aktoriaus 59 metų Laimučio Sėdžiaus kandidatūra, tačiau pastarasis ją atsiėmė. Pirmininko pavaduotojais patvirtinti L.Sėdžius ir Teresė Škutaitė.

V.Jakšto neslėpė, kad kiekviena partija vos pasibaigus vieniems rinkimams galvoja apie kitus, tačiau šį kartą rinkiminiai reikalai nebuvo svarstomi. Daugiausiai, anot jo, buvo diskutuota apie skyriaus atsinaujinimo ir atsijauninimo būtinybę.

„Atėjo į partiją keli jaunuoliai, bet norime daugiau jaunimo, todėl viena pavaduotoja išsirinkome jauną merginą. Ir pirmininkas – nebe jaunuolis”,- sakė V.Jakštas.

Paminėjus, kad 63 metai dar nėra daug, V.Jakštas pritarė, bet pridūrė, kad ir nebe 36-eri.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: